reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

No to i ja powiem o swojej wadze - w pierwszej ciąży utyłam 18 kg, z czego, nie wiem jak to zrobiłam, ale zostało mi 8-9 kg ::)
A teraz zaczynałam od 67,5 i jak na razie mam kilogram do przodu.
Ciekawe jak będzie dalej :)
 
reklama
Ja w pierwszej przytylam 22 kg a w drugiej 20 i szybciutko zeszlo ze mnie , ale to kwestia przemiany materii a nie moich wysilkow. Wrecz chcialabym miec tu i owdzie wiecej cialka, bo teraz to sie czuje taka zasuszona. Pozdrawiam ;)
 
No pewnie, że po całości! Trzeba być proporcjonalnie zbudowanym.

10 KILO LEEEECIIIII!!!!!

Złapałaś?
Idę na wagę sprawdzić :)
 
Ja jestem w 24 tyg i przytyłam już 5,7kg... nie wiem czy to dużo, ale jestem przerażona bo 2,7 kg z tej wagi przytyłam w ciągu ostatnich 2 tygodni.... dziewczyny w których tygodniach wy najwiecej przytyłyście?
Starznie nie chce być ciążowym grubasem ;(
a-ga
 
reklama
Ja przytylam przy pierwszej ciazy rowniutko 10 kg, a po urodzeniu Stonki schudlam 13. Tak mi dala popalic:) Ciekawe ile teraz przytyje... ale to dopiero poczateczek:)
 
Do góry