reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

ja przytylam najwiecej w I trymestrze bo non stop sie zle czula i lezalalm, lezalam i jadlam bleee
teraz nieczego sobie nie odmawiam mozna powiedziec ze jem duzo i jak narazie tylko 6,5kg na plusie,
moze w 8 miesiacu mi podskoczy troszke wiecej bo podobno w tym miesiacu sie njawiecej przybiera
zobaczymy...
 
reklama
ja przytyłam 10,5 kg a po szpitali od razu mniej mnie było o 9 kg potem zrzuciłam jeszcze 4,5 także w sumie o 3 kg mniej niz przed ale i tak duzo waże i chce sie odchudzić
 
ja w ciąży przytyłam aż 30 kg :o a wczoraj się ważyłam i zostało mi jeszcze do zrzucenia 3,5 kg :) muszę zacząć sie ruszać :)
 
Oj dziewczyny, tak czytam ile przytyłyście i włosy stają mi dęba, bo ja przytyłam 12kilo! :-[ A do końca mam jeszcze 3 miesiące! Waga od momentu gdy zaszłam w ciążę była moją obsesją, starałam się żeby nie przytyć za dużo, jadłam rozsądnie, zdrowo, owocki i inne takie zamiast słodyczy, płatki i jakieś inne siano i co?! Teraz powoli zaczynam reagować mniej histerycznie jak wchodzę na wagę, ale jest mi ciężko i to w każdym sensie. Jestem bardzo wysoka, i przed ciązą miałam lekką niedowagę, może to dlatego...?
 
JU nie przejmuj sie ja tez straznie kontrolowalam swoja wage i obiecywalam sobie ze w ciazy bede sie pilnowac i stosowac odpowiednie kremy i peelingi ujendrniajace heh nic z tego nie wyszlo, zostalam tylko przy kremie na rozstepy :(
nie przytylam zbyt duzo ale za to wiem ze po ciazy bede musiala stoczyc walke z celulitem :-[ bo niestety pojawil sie, tego tez obsesyjnie pilnowalam zawsze,
ale teraz przestalam sie tym na chwile przejmowac i zaczelam myslec najwiecej o dzidzi w koncu juz tak malo zostalo, a jesli bedziesz karmic piersia to napewno stracisz szybko wszystko nawet nie bedziesz iwedziala kiedy

a jesli chodzi o Twoja niedowage to z tego co czytalam mozesz przybrac wiecej od dziewczyny ktora jej nie miala i jest to normalne
 
Hehe... to ja przytyłam 28 kilo!!!! a teraz juz schudłam 31 ;D Jestem 9 miesiecy po porodzie, a wage sprzed porodu osiągnęłam w 4 miesiące ;)
 
ja przytylam w ciazy 18 kg po porodzie zaraz zeszlo 8 czyli maluch plus wody i.... waga stanela!!!!!!!! pierwsze 3 miechy karmilam piersia, w tym pierwszy miesiac to zero snu, malo jedzenia, nerwy i bieganie i nic!!! nawet kilosek nie zszedl, jestem podlamana bo wszedzie tak ladnie pisza karmisz piersia-chudniesz natychmiast :( a nadodatek nigdy nie byla 'sportowa' istota wiec widze pewne trudnosci w zgubieniu tych nadmiarow:(
 
reklama
Zaba, ja miałam dokładnie to samo. I żeby było śmieszniej,schudłam trochę dopiero jak przestałam karmić i poszłam do pracy to troszkę schudłam, ale i tak mi zostało. Teraz w drugiej ciąży mam nadzieję, że to się nie powtórzy :)
 
Do góry