reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

a ja jestem pewna ze takich balonow nie chce :|
pozniej zmaleja szybko i bede miala "zwisy" :(
ehhhh
mozna cwiczyc biust w ciazy ?? chyba to bez sensu bo i tak maleje potem :(

można ćwiczyć nie tyle sam biust ;) ale mięśnie które podtrzymują biust.
np. składa się ręce na wysokości piersi przed sobą, dłońmi do siebie, i naciska się dłońmi na siebie jednocześnie (można np ściskać między dłońmi piłeczkę).
 
reklama
moze mi krotas z was powie jak wkleic suwaczek do profilu ? :)

WSTAWIANIE SUWACZKÓW DO PODPISU

1 Wejdź na stronę z suwaczkami (przez kliknięcie na suwaczek jednej z forumowiczek lub przez wyszukiwarkę google lub wybranie jednej ze stron podanych w drugim poście).
2 Stwórz i wygeneruj swój suwaczek.
3 Skopiuj BB Code
4 Na forum w lewym górnym rogu wejdź w USTAWIENIA
5 W kolumnie po lewej kliknij EDYTUJ SYGNATURĘ
6 Wklej na białym polu BB Code
7 Niżej na stronie kliknij ZAPISZ SYGNATURĘ
 
a ja juz waze 96 kilo!!!!!!!jestem w 21 tyg to moja trzecia ciaza, staram sie ze wszytskich sil jesc warzywa i owoce ale niestety skubne czasem batona lub ciacho, moge cwiczyc chociaz nogi?jakies cwiczenia, przed ciaza systematycznie gralam w siatke, nie wiem co robic dalej staram sie codziennie wyjsc na spacer ale nie zawsze pogoda sprzyja, mam w domu orbitreka jak myslicie czy moge na nim jezdzic?plis poradzcie cos!
 
reklama
Witam Was!
Szczerze,nie chce mi sie za bardzo w tyl uciekac i czytac wszystkie posty,dlatego zapytam sie wprost...Ile juz przytylyscie od poczatku ciazy?Ja jestem na poczatku 21 tygodnia,ale do tej pory w przeciagu pierwszych 3msc schudlam 7kg(dokladnie 6,8kh),a na razie odkad zaczelam troche wiecej jesc przytylam tylko 300g-czy to aby nie za malo?Do osob szczuplych nie naleze,ale tez nie mam nadwagi-tym bardziej teraz po straceniu tych wszystkich kg.
Czekam na jakies info i dziekuje!:zawstydzona/y:

Tycie w ciazy to bardzo indywidualna sprawa, tak samo jak mdlosci/wymioty itd. Jesli dziecko rozwija sie prawidlowo to nie zawracaj sobie glowy waga!! Poza tym to dopiero polowa ciazy wiec jeszcze napewno uda ci sie przytyc ;-)
 
Do góry