reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

14 tydzień i 2 kg do przodu - jem tyle samo co przed ciążą ale zauważyłam, że "ciuchy mi się kurczą" :) I cieszę się niesamowicie z tego!! Przecież nieważne jest czy przytyję 10 czy 15 kg... Dzidzia ma być zdrowa i to jest najważniejsze :) Pozdrawiam
 
reklama
mam pytanie do forumowiczek:-)
dziewczyny w 10 tygodniu ciazy wazylam 95,6 kg w 18 tygodniu 93,0 w 26 tygodniu 95,2 kg teraz 32 tydziem a ja waze 94,3 kg...czy to normalne??w poprzednich ciazach konkretnie tylam...znaczy sie przy drugiej jakies 7 kg ale teraz to ja juz nic nie wiem...:-:)szok:
 
mam pytanie do forumowiczek:-)
dziewczyny w 10 tygodniu ciazy wazylam 95,6 kg w 18 tygodniu 93,0 w 26 tygodniu 95,2 kg teraz 32 tydziem a ja waze 94,3 kg...czy to normalne??w poprzednich ciazach konkretnie tylam...znaczy sie przy drugiej jakies 7 kg ale teraz to ja juz nic nie wiem...:-:)szok:


kurcze dziwne bo masz wage poczatkową takjakby hmmm...powinnas sie spytac gina bo nie mam pojęcia
 
mam pytanie do forumowiczek:-)
dziewczyny w 10 tygodniu ciazy wazylam 95,6 kg w 18 tygodniu 93,0 w 26 tygodniu 95,2 kg teraz 32 tydziem a ja waze 94,3 kg...czy to normalne??w poprzednich ciazach konkretnie tylam...znaczy sie przy drugiej jakies 7 kg ale teraz to ja juz nic nie wiem...:-:)szok:


Moim zdaniem to zależy co jadłaś i czy uprawiałaś jakiś sport. Moja znajoma miała trochę podobną sytuację do twojej ale u niej było to spowodowane tym, że zaczęła jeść owoce i warzywa i w ogóle zdrowo a nie "za dwoje i byle co" a poza tym zapisała się na basen. Jeżeli w Twoim wypadku jest podobnie a lekarz nie stwierdził jakiś złych symptomów to powinnaś się tylko cieszyć. Głowa do góry! :) Aby tylko Dzidzia była zdrowa.

 
A ja nadal na minusie :tak: Przez pierwsze 2 miesiące schudłam 5kg i jak na razie odrobiłam z tego tylko 2kg. Mój gin się "lekko" zdziwił jak przy pytaniu ile przytyłam (już przed ciążą miałam sporą nadwagę) powiedziałam że nadal jestem na minusie a to już przecież połowa ciąży, ale po oględzinach brzucha stwierdził, że dzidzior rośnie prawidłowo :-) A to przecież najważniejsze. Teraz tylko czekamy do 11 listopada na USG :-) Zobaczymy czy rzeczywiście dobrze rośnie ;-)
 
Dziewczyny nie martwcie sie waga jezeli nie przybywa Wam kilogramkow. ja do konca piatego miesiaca przytylam tylko 4kg a juz od szostego plus 6kg takze spokojnie spokojnie przybedzie wam gdzie niegdzie i nawet nie zauwazycie kiedy :)
 
lekarz ostatnio mowił,że nie mam sie tym przejmowac bo dzidzia bardzo dobrze sie rozwija/.....kurcze nerwuje sie dlatego bo-poprzednie ciaze troche wiecej jadlam i tylam,a teraz zerowy apetyt,czasem przez calydzoen prawie nic nie jem,faktycznie jem bardzo duzo owocow i warzyw,a slodycze przewaznie mnie odrzucaja....ale nieoszukujmy sie moja waga itak jest juz sporo za duza wiec jesli teraz<w poniedzialek> po badaniu lekarz stwierdzi,ze wszystko ok to bedzie mi lzej:-)
dziekuje wszystkim za odpisy:-)
 
lekarz ostatnio mowił,że nie mam sie tym przejmowac bo dzidzia bardzo dobrze sie rozwija/.....kurcze nerwuje sie dlatego bo-poprzednie ciaze troche wiecej jadlam i tylam,a teraz zerowy apetyt,czasem przez calydzoen prawie nic nie jem,faktycznie jem bardzo duzo owocow i warzyw,a slodycze przewaznie mnie odrzucaja....ale nieoszukujmy sie moja waga itak jest juz sporo za duza wiec jesli teraz<w poniedzialek> po badaniu lekarz stwierdzi,ze wszystko ok to bedzie mi lzej:-)
dziekuje wszystkim za odpisy:-)
Kochana to ja juz teraz mam bark apetytu... na poczatku jadlam non toper a teraz , nie mam ochoty na nic....
podejrzewam ze moze mam jakas depresyjke ostatnio i chyba przelece sie do specjalisty z tym :), niech mi odda moje dobre samopoczucie i apetyt sam wroci :)....
ja na plusie z 2kg jestem jak narazie ale coraz mniej jem wiec sama juz nie wiem, wagi w domu nie mam...
 
reklama
ja na początku ciąży i tak schudłam, chociaż miałam apetyt dobry jak zawsze i ani razu nie wymiotowałam. Teraz jestem 2 kg na plusie. Więc jak widać u każdego inaczej :)
 
Do góry