reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

reklama
ja przytyłam już 14 kg! a jestem dopiero w 26 tyg...
przed ciążą ważyłam kolo 47 kg wiec juz teraz moj kregoslup nie radzi sobie z takim przybytkiem masy
 
A ja przy wzroscie 168 cm teraz waze 70 kg. Przed ciaza 56, wiec 14 kg do przodu!
Cieszylam sie bo do 6 miesiaca mialam 4 kg do przodu ale przez te 3 ostatnie miesiace, bach 10 dodatkowych:)
 
ojej - to sporo :).... i jak - rozstepy sie pojawily?? to dosc szybka zmiana wagi na wieksza :D...

Rozstepy pojawily mi sie na piersiach juz w 3 miesiacu, i teraz tydzien temu wyszly mi na biodrach. no jeszcze dwa tygodnie wiec jeszcze gdzies sie pewnie pojawia. ale jak taki przyrost wagi w 3 miesiacach to i tak jest niezle:) ale na brzuszku nie mam ani jednego:) moze dlatego ze od 5 miesiaca smaruje sie kremem przeciw rozstepom i oliwka!
 
34 tc, 6,5 kg na plusie....zero rozstępów....nawet staniki noszę sprzed ciąży;-)

Zazdroszcze bardzo!!!!!:D
Ja staniki juz w 3 miesiacu musialam pozmieniac na wieksze:)
Ale caly czas sobie wmawiam ze lepiej jest zrzucic 15 niz 30. I dam rade zrzucic!!!:D
Dobrze ze moj partner mowi mi caly czas ze wcale duzo nie przytylam i dla niego jestem piekna:) przez to nie jestem zdolowana waga!!
 
reklama
Ja dopiero 19 tc a przytylam juz 5 kg , i dziwne to bo niby jem jak przed ciaza a i tak tyje, i to nie tylko brzuch rosnie ale i pupa tez:-(
 
Do góry