reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

reklama
ja chce tak do 15-17kg przytyc i ani grama wiecej!!!!!
aaa i zero rozstepow ma byc :D:D:D - tego sobie zycze!
ja nie więcej jak 13 ;-) a rozstępów też się boję, moja mama niestety ma na brzuchu sporo, więc podejrzewam, że mnie to nie minie:wściekła/y:
a co uzywasz na rozstępy? bo ja tylko oliwke. mam krem ziajka i elasti-q ale zapachy mnie odrzucają
 
ja uzywam kremu na rozstepy fissan - kolo 20zl a jest mega boski i slyszalam ze naprawde pomaga i rozstepy sie albo nie pojawiaja albo sa znikome...
wiec polecam, a pachnie jak zwykly krem ;-)...
no to sprobuję bo nie mam nic do stracenia tym bardziej cena niska.
jedna dziewczyna na majówkach od poczatku ciązy używa mustelle - a jak wiadomo jest droga i co? już ma kilka rozstepów:szok:
 
no to sprobuję bo nie mam nic do stracenia tym bardziej cena niska.
jedna dziewczyna na majówkach od poczatku ciązy używa mustelle - a jak wiadomo jest droga i co? już ma kilka rozstepów:szok:
no wiadomo ze geny gora i nie zawsze da sie oszukac nature :)...

ja codziennie ogladam brzusio czy cos sie pojawia, jak narazie same fioletowe zyleczki widac - takie leciutkie.... a zreszta pochwale brzusiem sie na brzuszkach foromowiczek :)... a co ;D
 
reklama
Do góry