reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

dziewczyny ja mam na razie 12,5 na +, a cellulit no coz wydaje mi sie ze sie poglebil. Nigdy nie mialam nieskazitelnie gladziutkiej skory,ale teraz to lekka przesada, nie moge patrzec na swoj tylek i uda:angry:
 
reklama
dziewczyny, utknelam z waga. na poczatku maja stanelam na poziomie 57 kg i dalej ani rusz. czyli caly trzeci trymestr jade na tym samym poziomie. moj gino mowi, ze mam sie nie martwic, bo dotychczas przytylam w normie (12 kg) i najwyrazniej moj organizm czerpie teraz z zapasow zgormadzonych na poczatku ciazy. ktoras z was tez tak ma, albo slyszala o czyms takim?
 
W moim przypadku było tak ze do 20 tygodnia schudłam 4 kg a teraz cos sie poprawiło bo waze 1,5 kg wiecej niz przed ciaza. Jednak wydaje mi sie to troche mało w 24 tyg ciazy, nie sadzicie???
 
no malo malo, ale skoro ciaza rozwija sie prawidlowo, to tez chyba nie masz sie co zbytnio tym przejowac. a twoj gino co na to?
 
Ja zaczynam 3trymestr z 11kg na plusie... wogołe maj pobił wszelkie rekordy bo od początku ciąży do początkumaja przytyłam tyle co przez cały maj... Masakra, a miałam nadzieje że zmieszcze sie w 15kg, bo tak ładnie szło od początku ciąży... A co do C to u mnie też jest masakra na udach i pupie... poprostu szok... Już chyba nie ubiore nigdy kruciutkiej mini...:wściekła/y:
 
24 tydzień +7kg - rapotowanie tutaj trzyma mój apetyt w ryzach.
Chociaż ostatnio to tak mnie do słodkiego ciągnie, że nie wiem co.
I tak czuję się już taka straaaasznie wielka :no:
 
Dori79 Mój lekarz stwierdził ze ciaza mi nie sluzy i chciał mnie umiescic w szpitalu ale najpierw przepisał witaminy na apetyt NIE DZIAŁAJĄ. waga plodu jest podrecznikowa i tylko to uratowalo mnie przed szpitalem
 
Niestety dziewczyny, ale wagi w ciąży chyba nie da się do końca przewidzieć. Ja myślałam,że nie przytyje więcej niż 15 kg ( w 7 mies ważyłam tylko 6 kg więcej). Teraz jestem w 9 mies i ważę już 17 kg więcej, to średnio 1kg na tydzień. Lekarz twierdzi, że dużo, ale co poradzić, dużo nie jem, a jedyną zachcianką jest arbuz, którego mogę "wcinać" na okrągło. Mam tylko nadzieję, że nie będzie trudno zrzucić tego balastu po porodzie, i tego wam też życzę.
Zresztą co tam kilogramy najważniejsze że z dzieckiem jest wszystko ok.
 
reklama
Natalia, jak dziecko przybiera to nie ma się czym martwić. Ja widzisz w którym tygodniu, a waga w stosunku do sprzed ciąży to 1 kg na MINUS. Byłam już schudnięta o 7 kg więc można powiedzieć że nadrabiam. A dziecko nawet więcej ma niż książkowo. :happy2:
Moja kuzynka w ciąży przytyła 32 kg i zrzuciła do zera w dwa lata.
Nie ma co się kg martwić :happy2:
 
Do góry