reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Jestem juz na finiszu - 37 tydzien z zaczynajacym sie rozwarciem.
Przytylam 16 kg, przy czym mam ostatnio wrażenie, ze jakos wysmuklalam, hihi. Wygladam nie najgorzej, ale jak zerkne na zdjecia z zeszlych wakacji, to nie wierze, ze bylam kiedys TAK szczupla :D
Waga najdrastyczniej przybywala mi w 2. trymestrze, 3. byl pod tym wzgledem bardzo spokojny.
Zycze nam wszystkim szybkiego ubytku kilogramowego. ;-), ale przede wszystkim tlusciutkich, zdrowiutkich noworodkow.
 
reklama
A ja z moja Lenusia przytylam 25 kg, nie mam rozstepow, a cale 25 kg zrzucilam w ciagu miesiaca nie robiac nic :-D teraz Lenka ma juz 20 miesiecy i ciagle za nia ganiam przez co jeszcze zrzucilam kilka kg :tak:
 
Witam! Ja też sobie ładnie przytyłam:-) prawie 30 kg. Ale to dlatego,że przed ciążą ważyłąm jedynie 42 kg przy wzroście 167cm. Jestem 3 tyg. po porodzie a waga jakoś nie chce za szybko zjeżdżać w dół:-) teraz ważę 57 kg ale ja się cieszę że przytyłam.Zawsze chciałam przytyć i wreszcie się udało:blink: Mąż też jest z tego powodu zadowolony.I dzidzia zdrowa ale wiecznie by jadła:tak:Może dlatego że ja jadłam na okrągło
 
czesc wszystkim ja jestem w 14 tygodniu fakt ze mam 182wzrostu ale to ze przytylam tylko 1kg od poczatku ciazy troche mnie martwi ale lekarz twierdzi ze wszystko jest o.k:blink:
 
Ja przytyłam 11,5 kg, jestem 3 miesiące po porodzie i schudłam już 15 kg, ale mój Syneczek ciągle siedzi przy cycu. Rozstępów w ciąży nie miałam, ale codziennie smarowałam brzuszek oliwką bambino, po porodzie też mi się rozstępy nie pojawiły.
317c34fd13e94b685e740598a56c787c.png
 
Kobitki jak milo posluchac ze to mozna zrzucic :tak::tak::tak:...Ja jestem w 32 tyg i mam 15kg na plusie - wszystko w biodrach i pupci:wściekła/y: Rozstepow poki co nie widac...ale za to celulit na maksa!!!!
Po porodzie mam nadzije ze bede miala trochu sily aby to zwalczyc:-):-)...Poki co dzidzia najwazniejsza:-)
 
reklama
Witam! przed ciążą ważyłam 41,5kg doszłam do 68kg a teraz miesiąc po porodzie waże 57kg. Wiele nie zrzuciłam ale bardzo się z tego cieszę bo przedttem przy wzroście 167cm wyglądałam jak patyk. No a teraz jest się do czego przytulić:-)
 
Do góry