reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Przed ciaza wazylam 57,w ciazy przytylam 13 kg.Teraz waze 51 kg:happy2:i choc wszyscy mi mowia,ze jestem za chuda,ja bardzo dobrze sie czuje.Bardzo pomogla mi dieta,bo moj synek jest alergikiem.Powoli zaczynam jesc wszystko,ale nie tyje,bo wciaz karmie.

5x79daa.jpg
 
reklama
Witam, ja na razie zamias tyć to chudnę, od początku ciąży 4kg do tyłu. Już zaczynałam się martwić o maleństwo, ale mój lekarz pocieszył mnie że jeżeli odżywiam się prawidłowo to maleństwu nic nie grozi i biorąc pod uwagę że startowałam z 10 kg zapasu... ;)
 
Ja jestem w 29 tygodniu ciąży a przede mną jeszcze dwa miesiące a od początku ciąży przytyłam tylko 5kg:-)a też jadłam słodycze i odżywiałam się zdrowo no ale nie jadłam za dwóch tylko dla dwojga;-) ciekawe jak będzie dalej:happy2:
 
hehe ja dokładnie to samo:-) słodycze to dla mnie normalnie coś nie do odmówienie:-D mówi się że jak sie ma ochotę na słodycze to sie ma dziewczynkę a ja natomiast nie wiem nadal co będę mieć jeden mówi że dziewczynkę a drugi gin że to chłopiec hehe jedna wielka tajemnica:-)
 
reklama
Ja w ciąży przytyłam równe 10kg. i to głównie w ostatnich miesiącach.Jak wróciłam ze szpitala ważyłam już 53 a za 2-3 tyg.tradycyjnie znów 50,choć apetyt wciąż ten sam:-). A co do smaków ja wręcz nie mogłam patrzeć na słodkie,tylko ogórki, kiszona kapusta itp..... a mam dziewczynkę!
 
Do góry