reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

witajcie dziewczyny:-):-):-) na początku może się przedstawie.

Goldenka25 z okolic Doncaster w UK. lat prawie 26 :-D 29 tydzień ciąży jupii jeszcze tylko 74 dni i moja córcia będzie ze mną :-). kiedy dowiedziałam się o ciąży ważyłam 63 kg teraz waże 84 wiec przybyło mi 21 kg:szok::szok::szok: a gdzie tam koniec hehehe. moja córcia waży obecnie 1,5 kg więc według obliczeń położnej przy urodzeniu może nawet ważyć 5,5 kg aż strach sie bać hehehehe. apetyt mam duży odżywiam się zdrowo i nie ulegam pokusom na słodkie ;-)mam nadzieje że wszystko będzie ok :)

pozdrawiam Was serdecznie !!! :-)
 
reklama
a ja jakos malo przytylam....jestem w 31tc i waze ok 57,5kg, dodam ze nie jestem wysoka i normalnie zawsze wazylam ok 50kg, jednak jakis czas przed ciaza przytylo mi sie troszke tak do 55kg, i tak gdy poszlam na pierwsza wizyte do poloznej to wazenie wykazalo 54 kg a bylam wtedy ok 8 tygodnia, pozniej wazac sie w domu zauwazylam spadek do 52 (mdlosci) a teraz mam te 57. Fakt - poszlo mi tylko w brzuch a pozostale czesci ciala wrecz schudly troszke ale zastanawiam sie czy mimo wszystko te moje 57 to nie jest malo na tym etapie ciazy....
 
Lena...
Ja schudlam na początku ciąży ( jednej i drugiej) 7 kg a w 25 tygodniu nie miałam ani kilograma do przodu...nic sie nie martw, to normalne.
 
u mnie juz niedlugo 21 tc po dokladnym wazeniu u lekarza okazalo sie ze mam na plusie 4 kg:D czyli 54 kg waze a do konca ciazy jeszcze daaleko:D
 
Ja jestem w 11 tygodniu i dwa tygodnie temu się ważyłam u mojego GP- 43 kg, to na razie nie za bardzo przytyłam, bo normalnie to ważę w granicach 40- 42 (154 cm wzrostu). Z tego, co czytałam optymalnie mogę przytyć około 13 kg. Nie mam za bardzo apetytu, ale staram się odżywiać w miarę zdrowo. Odrzuca mnie totalnie od słodyczy, szczególnie tych z czekoladą, ale za to soki i owoce mogę jeść tonami ::-).
 
Asieńka to dopiero początki:-) mnie też odrzucało od słodyczy ale od początku trzeciego trymestru nie potrafię przejść obojętnie obok cukierni. Masakra!!! teraz jestem juz w 39 tc. ale mam 20kg na plusie wiec sporo. Będzie z czym walczyć po porodzie:-) ale mam nadzieję że dieta mamy karmiącej nieco to ułatwi.
A najlepsze jest to że tatusiowie też w ciąży tyją:-D tak więć mój mąż postanowił że będzie się odchudzał razem ze mną:-D tzn też będzie na diecie mamy karmiącej:-D
 
Zazdroszczę tym mamusią które tyją w czasie całej ciąży po 10 kg:-). U mnie jest 11,5 na plusie a to dopiero 26/27 tydzień.Boję się co będzie na końcu,mam nadzieję tylko że 20 nie przekroczę.Na słodycze ochotę mam straszną,nie potrafię sobie ich odmówić :-)
 
problem nie w tym ile mozna przytyc ale ile sie tyje...
ja widzialam tabelki tu i tam ale nijak sie to ma do mojej wagi... wydaje mi sie ze nie jem duzo ale.... 8+ juz mam ;-(
 
reklama
Ja jestem 19 tyg i przytylam 3kg tyle ze mam nadwage i taki przyrost bardzo mnie cieszy:-DMam nadzieje ze za duzo nie przytyje, bo w poprzedniej przytylam az 30kg:szok::szok:
 
Do góry