reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Na początku drugiej ciąży, do mniej więcej 20 tygodnia, schudłam łącznie 7 kg, teraz jestem w 28 tygodniu i już te 7 kg mi przybyło :tak:
No ale wcześniej byłam w ciąży, ważyłam o 20 kg za dużo, z czego schudłam 10, zatem teraz waże prawie tyle samo co pod koniec pierwszej ciąży.
 
reklama
witajcie
jestem w 31 tygodniu i teraz tylko chudnę już prawie 6 kilo i nadal waga mi spada. Jestem blada nic mi się nie chce. Nawet moja przyszła teściowa powiedziała że zmarniałam. Nie wiem co mam robić zaczęłam nawet więcej warzyw jeść. :-(
 
Cześć dziewczyny jak tak was czytam to czym jest moje 2kg przez pierwsze 3 msc .tartowałam z wagą 73 kg przy wzroście 173 teraz ważę 81 i 2 kg już schudłam ale ja jestem na diecie cukrzycowej więc to co innego .
Jeżeli lekarze nie powiedzieli że jest coś nie tak i z dzidziami jest wszystko ok to najważniejsze.Życzę nam wszystkim aby maluszki urodziły się zdrowiutkie.:-)
 
Ja pierwszą ciąże zaczynałam z wagą63 przy wzroście 173 i tak naprawde to nie wiem ile przytyłam do samego końca jakieś15 kg. Teraz zaczynałam z wagą 73 i na plusie jest 8 kg jestem w 31 tyg ale dodatkowo jestem na diecie cukrzycowej więc 2 kg już schudłam .Powiem wam żę jak karmiłam Nikusia to wyglądałm o wiele lepiej a jak przestałam po 10 msc to od razu przytyłam no masakra ,oby tym raze było lepiej i obym wróciła chociarz do 65 kg.
 
A ja kobietki przez cala ciaze przytylam 25 kilo ale wcale sie tym nie przejmuje Najwazniejsze zeby moj skarb byl zdrowy a zbedne kilogramy mam zamiar szybko zrzucic po porodzie:-p
glitterfy070546T826D30.gif
 
hej...

ja sie wczoraj zalamalam... w pewnym momencie bylam bez przerwy glodna... jak nie zjadlam to robilo mi sie slabo i musialam cos zjesc... teraz wydaje mi sie ze nie jej za duzo a przytylam od poczatku ciazy ok. 8 kg... jestem w polowie ciazy a w ciagu sostatnich 3 tygodni przytylam prawie 3 kg... jak tak dalej pojdzie to mam do przytycia jeszcze 22 kg!
z jednej strony 8 kg w polowie ciazy jest ok, ale te 22 kg do konca juz niekoniecznie...:-/
 
Piszę, żeby dodać otuchy tym, którym trochę więcej kilogramów przybyło i martwią się o wygląd po ciązy.
Sama czytalam takie wątki bedąc w ciąży i obiecywałam sobie, że skoro inne dziewczyny dały radę to i ja dam.
W ciąży miałam wiele problemów zdrowotnych, większość czssu przeleżałam i do porodu szlam z 30 kg więcej :szok:
Po porodzie miałam już 10 kg mniej. Od początku postanowiłam tryzmać rozsądną dietę: gotowane warzywa, ryż i gotowany kurczak. Ale waga powolutku spadała, a ja byłam słaba.
Zbawieniem była dla mnie dieta Montignac, na której jedząc smacznie i zdrowo (i ile sie chce) schudłam kolejne 18 kg. Do tego steper i A6W i latanie za bobasem :)
Nie załamujcie się wagą, trochę pracy i na pewno będziecie atrakcyjnymi mamusiami!
 
Mi przybylo w ciazy 17kg co bylo dla mnie szokiem bo wszystko poszlo mi w piersi i w brzuch (mialam gigantyczny). Tydzien po porodzie juz bylo 10kg mniej a teraz (po 7 mies.) juz waze tyle ile przed ciaza czyli 53kg. Zadnych rozstepow nawet nie mam od takiego przytycia i nie karmilam piersia.
 
Ja przytyłam w ciąży 16kg, a teraz - po 4 miesiącach mam 4kg mniej niż przed ciążą. Karmię piersią, więc diety odpadają. Ćwiczyć mi się nie chce - ale kilogramy lecą bez wysiłku.
Nie martwcie się. Do tych 20kg to można przytyć spokojnie :tak:
 
reklama
Do góry