reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Witam dziewczyny
Jestem tu nowa, ciesze sie bardzo ,ze sa miejsca, gdzie mozna podzielic sie swoimi uwagami na temat ciazy.
Za tydzien mam termin porodu,czekam i czekam:baffled:
Przed ciaza wazylam 68 kg przy 170cm.nidgy nie nalezalam do szczuplych,dieta poganiala diete aby utrzymac te wage...
dzis waze 92 kg, koszmar, cala ciaze zmagalam sie z depresja spowodowana przybywajacymi kilogramami.
tak bardzo chcialabym juz miec w ramionach naszego synka, no i ..... zaczac powrot do dawnej sylwetki,
jedyne co mnie martwi to fakt, ze po pierwszej ciazy (8 lat temu) wazylam prawie 100 kilo:shocked2:, schudlam dzieki rozwodowi:tak:, i stresowi zwiazanemu z samotnym wychowywaniem synka.
pozdrawiam
 
reklama
Witaj Czarnula :)
To jestes po przejściach.. Współczuję:-( Ale czekasz już na drugie dzieciątko i za chwilkę bedzie z Tobą :) Gratulacje!

Lorcia.. ja też doszłam do tego wniosku.. wczoraj.. Totez wyciągnęłam z szafy sukienkę, bo spodnie już żadne nie pasują, i doszłam do wniosku, że czuję się w niej niezle a i wygladam lepiej niż w dresach wpijających się w krocze, pękających wręcz na biodrach i bluzie marszczacej się na fałdkach tłuszczyku.. :tak:

Dosc użalania się nad każdym kilogramem. Będe seksowną mamuską :-D
 
Cześć dziewczyny ja jestem obecnie w 33 tyg i przybyło mi 6 kg,zobaczymy ile mi jeszcze skoczy, w pierwszej ciąży pierwsze maleństwo urodziłam w 33 tyg ale przytyłam 13 kg bo miałam zatrucie ciążowe i woda w organizmie mi się gromadziła.Ale w ciągu 6 dni schudłam 12 kg wiec wychodziłam ze szpitala jedynie 1 kg cięższa niż przed ciążą.

a ile teraz mi jeszcze przybędzie mysłe ze tak ze 2-3 kg ale to się okaże........
 
Witam Kobitki:-D:-D
Przed ciążą ważyłam 62kg przy wzroście 168cm w ciąży przytyłam do 74kg czyli 12 kg a po ciąży straciłam 14:-):-):-)
 
Osobiście uważam, że na to nie ma reguły jak czytam Wasze wypowiedzi. Generalnie też trochę boję się że nie zrzucę nadmiaru kilogramów, ale tym zajmę się po porodzie. Moja waga wyjściowa to 60kg przy wzroście 164 cm, i jak dwa tygodnie temu byłam ważona okazało się że już przybyły mi 4 kg.
Poza tym jestem o tyle w takiej sytuacji, że kompletnie muszę się oszczędzać ze względu na chory kręgosłup - nie wolno mi dźwigać nic co waży pow.2 kg!! Mam prowadzić oszczędny tryb życia, czyli zero ćwiczeń. Cóż jedyne co mi pozostało to pływanie!!! Tym się pocieszam.
A zdrowie maleństwa i tak jest najważniejsze. Pozdrawiam:-)
 
Hej!!!

Ja przed pierwszą ciążą ważyłam 55kg. Do porodu poszłam z wagą 72gk. Jak Kacper miał 8 miesięcy ważyłam 46kg ale wynikało to z tego że mój synek spał tylko na spacerkach no i karmiłam go piersią:-) Teraz przed drugą ciążą też ważyłam 55kg. a jaki będzie wynik końcowy nie wiem sama ale pzyznam że na brak apetytu nie narzekam:szok:
 
witam
wszędzie piszą że powinno się przytyć ok 12 kg... A ja już mam 17 do odrobienia później. Ale jakoś mnie to już nie martwi - w depresję wpadłam po przytyciu 10 kg hihi, teraz tylko liczę dni do końca. Ale myślę, że zrzucenie tego dodatkowego ciała nie będzie takie bardzo trudne: w końcu karmienie piersią dużo robi, spacerki z dzidzią (zwłaszcza jeśli wózek waży ok 12kg, a mieszka się w bloku na 4 piętrze bez windy hihi) więc jakoś się pocieszam. Pozdrawiam cieplutko wszystkie mamuśki
 
reklama
dziś w końcu udało mi sie zważyć i szczerze mówiąc jestem z siebie dumna!!
od momentu porodu minęło 20dni i jak dotąd 13kg na minusie!! jeszcze tylko 6kilo i dojdę do mych upragnionych 55kg!! :-D:-D:-D
 
Do góry