reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

przed ciążą 50 przytyłam 28,5kg obecnie 54 i narazie olewam odchudzanie się. Jak przyjdzie mi ochota to zrzuce te 4 kg szybko, narazie jem różniaste rzeczy których nie mogłam jeść karmiąc piersią pierw przez koleczki potem przyz skaze.
 
reklama
hej dziewczyny ja jestem w 12 tygodniu ciazy i przytylam przez ostatni miesiac az 3kg!! Dziewczyny pomozcie!! Czy to jest normalne?? To jest moja pierwsz ciaza i nie wiem :(
 
Hej mamuski :-)Jajestem w 12 tygodniu ciazy i przytylam juz 3kg i to wciagu ostatniego miesiaca. Czy to jest normalne?To jest moja pierwsza ciaza i boje sie ze jak tak szybko przybralam juz na wadze to moge duzo przytyc w ciazy. Prosze odpowiedz
 
Witaj ja też szybko pcham sie na szczyt jestem w 10 tyg. i mam juz 2 kg na plusie, tylko ze ja 3 tygodnie lezalam tylko w szpitalu wiec mam niewiele ruchu a i teraz jestem na L-4 i tez malo robie poniewaz boje sie by nie stalo sie cos zlego.pozdrawiam
 
Dziewczyny, wbijacie mnie w ciężkie kompleksy. Wszystkie przed ciążą szczuplusie, a ja naturalnie nosilam zawsze rozmiar 40-42. Teraz mamy 8tc a ja waze 73, czyli przytylam 7. Totalna porazka. A zeby bylo weselej nie mam zachcianek , praktycznie nie mam ochoty na jedzenie, zywie sie glownie surówkami. nie wiem skad te kilogramy...ciasto może leżeć- mnie to nie rusza. Marze o mdłościach, przynajmniej bym schudła troche. No i na sama mysl o tym jak bede wygladala za pare miesiecy ...oj, jestem przerazona. Poki co to poczatek ciazy a ja w nic sie nie mieszcze i nie moge na siebie patrzec.:-(
 
Saly, ja przez pierwsze 2miesiące ciąży przytyłam 4kg; przez kolejne 3mies. schudłam 3kilo, na początku 9.miesiąca było 14kilo na plusie, a teraz (5dni do porodu) już jest tylko 12,5kg na plus, czyli schudłam przez miesiąc półtora kilograma; nic nie jest powiedziane ile przytyjesz, ja mimo że mam te ponad 10kg na + to i tak niewiele było widać żebym jakoś strasznie przytyła, więc nie obawiaj sie i jedz na co masz ochotę, bo jak się dzidzia urodzi to na długo zapomnisz o wszelkich pysznościach ;-)
 
Ja przed ciąża ważyłam 48kg. Pod koniec ciąży 66kg. Czyli 18 na plusie. Teraz już prawie 7 miesięcy po porodzie ważę 54kg. Mimo iż jestem na ostrej diecie, bo córa ma skazę białkową, nie udaje mi sie zrzucic tych zbędnych kilosów.

A do dziewczyn w ciąży:
Rozpieszczajcie się i jedzcie wszystko na co macie ochotę, bo potem z wielu rzeczy będziecie musiały zrezygnowac.
 
Ja przytyłam w ciąży jak na razie 3 kilo a pozostało mi 3 miesiące i pare dni dosłownie ale sytuacja może się zmienić bo coś ostatnio ciągnie mnie na słodycze...
 
ada04, ja też najwięcej przytyłam przez ostatnie 3miesiące, do końca 6miesiąca ciąży nikt mi nie powiedział nawet że jestem w ciąży, a przez następny miesiąc zaczęło sie wielkie tycie...
ale mam nadzieję że szybko uda nam się wrócić do wagi sprzed ciąży :)
 
reklama
Widzisz dziuba jak to jest ja kończę 6 i 3 na plusie a potem mogę nadrobić nie chciałabym bo jestem sama przy kości ale przy maluszku zrzuci się więc nie ma co się martwić damy radę...Ty już nie długo przytulisz swego maluszka...ja poczekam 3 miesiące ale skoro czekałam już 6 to 3 bez różnicy zlecą raz dwa ani sie nie obejrzę
 
Do góry