reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

KAJUNIA ale Ty masz bliźniaki! tę wage sie dzieli na pół hehe...
ja przez 27 tygodni przytyłam aż 15 kg i jestem małym wielorybkiem...
NIUNIA84 zapraszamy na wątek październikówek!
 
reklama
ojej to super tez bym chciala po wysjciu ze szpitala zrrzucic takie 15 kilo:-Dja jestem w 37 tyg i mam na plusie ok 21 kilo:sorry2:ale jak czytam to czesto gubi sie w samym szpitalu jakies pare kilo wiec jestem dobrej mysli:-)
pozdrawiam
 
niunia,4 Kilo W 29-ym Tygodniu To Naprawde Symbolicznie,zamiast Chleba Jedz Wase Light,to Pomaga W Utrzymaniu Wagi,pociesze Cie,ze Mi Zaaplikowali Sterydy W 27 Tyg Na Rozwoj pluc u malca I Dostalam Cukrzycy Ciazowej I Przytylam Ponad 20 Kilo A Urodzilam 6 Tyg Przed Terminem,teraz Dieta Caly Czas,pozdrawiam:-)
 
Ojej 36 godzin bez jedzenia to chyba bylby moj rekord:-)...ale super ze tak szybko ci zeszło:tak:no a przy porodzie to pewnie mozna sie napocici tak ze z samej wody ubedzie kilogramow:tak:
pozdrawiam
 
Przytyłam 20 kilo w ciąży(a rodziłam miesiąc wcześniej,więc pewnie by było trochę więcej).Po urodzeniu,w czasie miesiąca zgubiłam te dodatkowe kg.A teraz ważę 2 kilo mniej niż przed ciążą.
 
Ja przed ciążą ważyłam 47 kilo, na koniec ciąży ważyłam 63 kilo. Przy czym urodziłam synka o wadze 3870 i z dużą ilością wód płodowych. Miesiąc po porodzie wróciłam do swojej wagia, pozniej jeszcze schudłam do 44 kilo i wyglądałam jak anorektyczka. Straciłam piersi (miałam ledwie miseczkę A!!!!!!!!!) :wściekła/y:. Teraz po 3 latach ważę ok. 51 kilo (zrobił mi się ostatnio brzuszek, a jeszcze nie zaszłam w drugą ciążę :szok:).
 
ja urodziłam 5 dni po terminie,a przez całą ciąży przytyłam 17 kg.po ciązy wszystko spadło.waga jest taka jak przed,czyli 48 kg.
 
Chudzinka to ze mnie nie jest duzo mi zostalo po pierwszej ciazy;(
wtedy przytylam16 kg z czego 6 dalej na sobie nosze mam nadzieje ze po tym porodzie bedzie lepiej:p
 
reklama
Przez całą ciążę przytyłam 20 kilogramów:szok:, chyba z powodu obżerania się słodyczmi:rofl2:, po porodzie od razu ubyło mi 7 kilo, a po 6 miesiącach od porodu nie został mi nawet jeden kilogramik nadwagi, ważę mniej niż przed ciążą:happy2:
 
Do góry