reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

początkowo się cieszyłam, ze tyję książkowo, ale po 6 miesiącu się zaczęło...a w ostatnich dwóch to już bałam się wagi...no i miałam 26kg do przodu...a teraz...jakoś pomalutku waga schodzi bo czekoladki mi się czasem chce...
 
reklama
Ja wazylam przed ciążą ok. 46-47 kg,3 tyg przd urodzeniem ważylam 55 kg,a tydzien po urodzeniu dziecka w Sylwestra wchodzilam juz w urbania przed ciazy.Bardzo sie z tego ciesze i bylam bardzo zdziwiona,ze tak szybko mi waga spadła do normalnej.Teraz waże tyle wlasciwie co przed ciąża,no moze z kilo więcej
 
przed ciaza przytyylam az 10 kg - wiec wazylam 60...na samym poczatku ciazy schudlam 5 kg ale je potem nadrobilam.pozniej wlansie przytylam 15 kg.po porodzie odrazu zeszlo mi 13 kg w kilka dni potem 2.po pol roku wazylam 54 kg - schudlam wtedy 6 kg .chodzilam poprostu codziennie na dlugie spacery , i nie mialam az tak apetytu i nie za bardzo sil...nie stosowalam wtedy zadnej diety , nie lubie slodyczy - wiec z tym nie bylo problemu.a no i po porodzie bardzo dlugo goraczkowalam i wymiotowalam kolejne 2 miesiace.
No a teraz idzie lato wiec zaopatrzylams ie w rozne balsamy:ujedrniajacy i antycelulitisowy , pilam te herbatki slim figura no i spacerki.ograniczylam tez ziemniaki itd.No i tak po 2 miesiacach waze 51 kg.
Mam nadzieje ze uda mi sie dojsc do 48 bo to wymarzona waga....a ze znow zaczynamy starania to chcialabym wazyc tyle co powinnam.
 
eee powolutku z czasem moze sie udac:) ja watpie ze uda mis ie tych 48 dobic:(:( bo jakos zawsze waga do tych 51 wraca:(
 
reklama
Przed ciaza wazylam 56kg, pod koniec ciazy 73 (w wiekszosci to byla woda nie tluszcz, bo mialam duze obrzeki), miesiac po porodzie wrocilam do starej wagi a teraz waze 49kg. Przez pol roku schudlam 24kg i... nie wygladam najlepiej:-( . Jestem chuda, tylka w ogole nie mam, za to zmarszczki przeokrutne i bardzo sucha skore:no:.

Tak bardzo schudlam, bo przez pol roku karmilam malego alergika i bylam na ostrej diecie. Od miesiaca jem wszystko na co mam ochote i przytylam... 200g:no: .
Gdybym teraz wziela sie ostro za cwiczenia formujace sylwetke, przytyla ze 2-3 kg to bylabym niezla laska;-) . Tylko, ze przy moim dziecku ledwo znajduje pol godz. na prysznic i balsam:dry: .
 
Do góry