reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

ja przed samym porodem bylam ze 30 do przadu,dobijalam do 90.po porodzie sie nie wazylam bo sie boje ze wpadne w depresje,karmie piersia a i tak jestem caly czas jak maciora pasiona do ubicia,a przynajmniej tak sie czuje,mam nadziej ze kiedys uda mi sie to zrzucic.moze jak skoncze karmic za jakies przynajmniej pol roku to sie zaczne odchudzac i pzynajmniej wroce do poprzedniej wagi,jak myslicie??
 
reklama
ech widze ze ja nie bylam osamotniona, ja tez 90 wazylam jadac na porodowke... po cc schudlam 16 kilo juz w samym szpitalu.....(10 po porodzie i 6 na jedzeniu przez tydzien szpitaalnym) w domu kolejne 4 spadly , niestety od miesiaca ponad waga ani drgnie, musze sie zmobilizowac i przestac jesc pieczywo i slodycze bo to glowny winowajca :-(
 
Dziewczyny ja mam pytanko może nie do końca w temacie ale pokrewne :) czy znacie jakieś kremy do biustu których można używać karmiąc? coś na rozstępy...???

A co do wagi - ja też dobiłam do 90 i dwa tyg po porodzie miałam 15 kg mniej, myślę że z resztą pójdzie trudniej ale jakoś to pójdzie...
 
ja przed ciaza 53kg koniec ciazy 72kg a teraz 58 kg czyli 5kg do zrzucenia-boczki,brzuszek i bioderka
 
Anna w siódmym miesiącu to ja ważyłam już 15 kg więcej niż normalnie. Prorokuję, że po skończeniu połogu będziesz ważyć tyle co przed ciążą :) Myślę, że rezultaty będziesz miała lepsze :) przy spadku wagi oczywiście ;)
 
reklama
Do góry