reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Myfa80 pisze:
karollina a co ze slodyczami? ja kurcze podjadami chyba dlatego waga mi stanela :-(

No i dobrze, po co komu chuda mama, a odmawaiająca sobie przyjemności, które przecież poprawiają znacznie samopoczucie ;)
ja sobie słodyczy nie żałuję, a waga i tak spada... powoli ale spada :p teraz ważę 53 kg, przed ciążą 48,5, ale to 53 do mojego wzrostu to chyba optymalne :) idzia popieram!!! ;D (mam nadzieję, że nikt mnie stąd nie wywali za słodyczową propagandę ;D )
 
reklama
ithildin - dobrze ze nie jestem sama :)  po ostatnim wazeniu okazalo sie zs zostal mi jeszcze kilogram :)
 
Myfa80 pisze:
karollina a co ze slodyczami? ja kurcze podjadami chyba dlatego waga mi stanela :-(

słodycze niestety wcinam :p (pewnie ważyłabym dzieki temu jeszcze mniej) ale też miałam tak ze waga stała w miejscu i po dłuższym czasie (2-3tyg) ruszyła i to znów w dosyć dużym tenpie :) tak z 1-2kg na tydzień :)
 
Ja juz pisalam, ze troche po porodzie schudlam okropnie...
A teraz - prawie 7 mies po - wygladam sobie dobrze :-) Karmie jeszcze piersia, ale jem juz prawie wszystko - i widac po mnie :-) waze chya z 2 kg wiecej niz prze ciaza, ale dostalam brzuszek. I wiecie co? ogladalam ostatnio moje stare zdjecia i musze powiedziec, ze przed ciaza wygladalam fatalnie. Jakas jestem taka cieplejsza teraz... A nie jakas taka strasznie chuda. Mimo prawie takiej samej wagi... Nie wiem, jak to mozliwe, ale jest przyjemne...
 
hej dziewczyny jak wam zazdroszcze ze wam kilogramki zostały po ciazy....ja w ciazy przytyłam tylko 9kg przed wazylam 55 a teraz az wstyd sie przyznac 49 i za nic nie moge przybrac a słodyczy jem tony gazowane tylko pije i d.... blada nic w gore

moze macie dobry przepis na przytycie :)
 
A ja jestem w 32 tc i 14 kg na plusie, trzymam sie nadzieji ze w 9 miesiacu razcej mozna schudnac...hie hie Źle mi z tym bardzo czuję sie nieatrakcyjnie i wiem ze nie moge z tym nic zrobic Fakt ze dbam o wyglad ale z wagą w ciazy nie ma co walczyc nie moge sie doczekac az pojde sobie na jakas solarke pojezdze na rowerze i w ogole...cos zrobie ze soba bo teraz chce mi sie plakac:-(
 
reklama
Dzięki Iza
Ja już teraz odstawiłam słodycze bo stwierdziłam, że chyba jednak przesadzam -dzidziuś az tyle nie potrzebuje i robię to raczej pod siebie, od momentu kiedy pojawił mi jeden rozstęp na brzuchu:-)- smaruje sie kremami ile można hehe a i zaczęłam spowrotem uzywać ozonomatica bo uznałam ze masaz wodny tez mi nie zaskzodzi w walce z rozstepami. No mam nadzieję nie przytyc już wiecej niz 5 kg :D
 
Do góry