reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Przed ciąza ważyłam 53 przytułam 21 kg. Szybko spadło mi do 59 ale teraz stoi waga jak zaklęta a jestem po porodzie 2,5 m-ca.Nawet ruszyc się nie chce. Pewnie nie ma sie co dziwic przy braku motywacji i upartosci do cwiczen
 
reklama
jestem w 15 tygodniu i przytyłam ok. 1kg z tymże przez pierwsze dwa miesiące ostro wymiotowałam i prawie nic nie jadłam
kiedy zacznę tyć :)
 
Jestem w 19 tygodniui przytyłam 5 kg za bardzo nie widac pomimo mojego niskiego wzrostu 160cm jem wszystko na co mam ochote o diete bede sie martiwc w listopadzie :-))))
 
U mnie 9 miesiąc był kluczowy: ze wszystkim : brzuś mi urósł, kostki spuchły no i waga dalej sobie hula, czyli po terminie juz, ale mam 15 kg do przodu i już mówię zdecydowane dość, choć apetet wyjątkowo mi dopsiuje  ::)
 
wiesz co agula mi tez straszliwe apetyt dopisuje ... od 2 dni tylko bym jadla i jadla ... ale wiesz co przeczytalm wczoraj ze taki wilczy glod takze jest objawem nadchodzacego rozwiazania ... wiec moze juz tuz tuz ::)
 
Tylko jedno w zwiazku z tym chcialabym wiedziec, na ile przed porodem taki wilczy glod moze dopasc?
Napiszcie moze kiedy was dopadl, a jak zacznie sie porod, to obliczymy ile to od pierwszych glodow uplynelo ;)
ZYcze Wam szybkich rozwiazan Dziewuszki :)
 
Ja w dniu porodu na śniadanie zjadłam :
5 kawałków chlebka
1/2 kg rogalików
owoce
jogurt
Ostatni tydzien przed porodem to cały czas musiałam coś mumlać w buźce. POdobno organizm zbiera zapasy na tak ogromny wysiłek jakim jest poród.
 
Tuśka, obyś miała rację.. Już nie mogę się doczekać: porodu - wiadomo mniej ;)  ale dzidzi  ::)
Postaram się zapamiętać, ile zjadłam w dniu poprzedzającym poród i w nim samym .. hehe.. moze jakiś algorytm z tego wyjdzie?? narazie od paru dni przed terminem zauważyłam u siebie takie hmhm.. oznaki...  Czyli już powiedzmy - tydzień, jak pisze Ewka: mlę zdecydowanie za często buźką..  ;) Ale chyba teraz jakoś mi przeszło.. buu.. czyli co?? nie rodzę??  ;)  ::)
 
reklama
agula wiesz co u mnie tez napady wilczego glodu jakby juz osalbly .. teraz pojawil sie taki motyw ze jak sie najem to mnie zaczyna mdlic ...

ale to raz jest a raz nie wiec juz sam nie wiem ...

moze ten apetyt znowu mi wroci ...

ehh niech juz nie wraca tylko zeby juz dzidzia byla ...
 
Do góry