reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży ta "prawidłowa" i rzeczywista

Po dzisiejszej wizycie na wadze u lekarza przytyłam od początku ciąży 2 kg.Wyżej pisałam że na poprzedniej wizycie miałam na plusie 1kg100g, a to było 1kg400g.Taka mała gafa obliczeniowa;)
 
reklama
No nie wszyscy:-). Ja na poczatku ciaży schudłam, ale piersi były olbrzymie:szok:. Sa zresztą nadal, bo teraz karmię. Przytyłam łącznie tylko 10 kilo. Osiem spadło mi już dwa tygodnie po porodzie. Pozostałe dwa zostały i chyba już zostaną, ale nad tym nie ubolewam zbytnio. W ciązy ogólnie jadłam wszystko na co miałam ochotę, z tym, że ja nie przepadam za słodyczami i nie miałam szczególnych zachcianek. Pozdrawiam!
 
Dokładnie, nie stresuj sie bo to jeszcze gorzej. Ja wymiotowalam do 5-6 miesiaca(nie pamietam dokladnie) dziecko rozwija sie prawidlowo wiec jest ok. Teraz nadrabiam zaleglosci i wcinam jak szalona. :-) Postaraj sie jesc w malych ilosciach ale czesto.
 
Ja w 16 tyg ciązy przytyłam 3 kg. Dla mnie to duuuużo!! Zawsze nosilam XS a teraz juz oglądam się za innymi rozmiarami:) W żadne spodnie juz nie wchodzę bo Maluszek zaczyna rosnąć :-) Zaczełam nosić ciążowe jeansy i uważam je za najbardziej wygodne spodnie jakie miałam kiedykolwiek na sobie ;-) Ja mam nadzieje że po ciąży pozostanie mi troszke tłuszczyku tu i tam bo przed było go zdecydowanie za mało;-) Ale piersi są przecudowne!!!!!!:-D hihi
 
a ja chyba dziwna jestem jakaś, bo zamiast przytyć, to od ostatniego ważenia schudłam 2 kilo. No ale widać w ciąży nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje, może tak też bywa na początku.
 
Do tej pory (czyli 13 tc) schudłam 3 kg. Pomimo ze dobrze się odżywiam i nie wymiotuję. Trochę mnie to niepokoiło, ale parę dni temu na usg zobaczyłam, że wszystko ok i dziecko rozwija się prawidłowo, lekarka też nie widziała żadnego powodu żeby się martwić. Teraz jak przeczytałam, że wiele z was też chudło, a potem urodziło zdrowe dzieci, to już zupełnie się uspokoiłam. Widac taka nasza uroda ;) dzięki i pozdrawiam :)
 
ja przed ciążą niedowaga, i jak to ktoś napisał ABC, teraz piersi może nie to że urosły ale takie jędrne i jakby podniesione się zrobiły :-D co mi tez się podoba, przed ciążą nosiłam 65 B teraz 70B, co do wagi, to strasznie woda zatrzymuje mi się w organiźmie, że potrafię w ciągu dnia za 3 kg przywalić tylko ze względu na zatrzymaną wodę. ale od początku ciąży do dziś (11 tydz i 4 dzień) przytyłam około 1, 5 kg -i w ogóle nie wymiotowałam :-)
 
reklama
ja tam równo rzygałam pod siebie i na początku schudłam strasznie, teraz zaczynam tyc :).....

hehe złota zasada ABC :) tez na to cierpiałam ale teraz :)... z 75A do 75B moje piersi uzrosly ale ze nie lubię nosić stanika, bo mnie bardziej piersi bolą, i chodzę bez staniczka to piersi zaczynaj pomału schodzić w dol.... xD!!!!
no coz zycie :D!!!
 
Do góry