reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

reklama
dziewczyny jak tam u was z wagą po porodzie?

i w ogóle czy wciąż jesteście po porodzie osłabione? ja mam wciąż bardzo niską temperaturę :/
jeszcze nie wchodzę w stare spodnie , ale to kwestia 2 cm. Jak na razie chudnę w niesamowitym tempie. Myślałam , ze tych 27 kg nigdy nie zrzuce .Jak się okazało było we mnie kupę wody. I tak zostało mi 7 kg do zrzucenia.;-)
Ja juz czuje sie dobrze, czasem ciągnie blizna na brzuchu i wciąż mecze sie po wejsciu na schody , ale nie jest zle;-)
 
Ja też jestem zadziwiona jak szybko waga spadła, zostało mi 2,5 kilo do mojej wagi, ale zejde chyba niżej przy tej diecie hihi... we wszystkie ubrania już wchodzę hurrra
 
dziewczyny jak tam u was z wagą po porodzie?

i w ogóle czy wciąż jesteście po porodzie osłabione? ja mam wciąż bardzo niską temperaturę :/

Mi polozna powiedziala ze blado cos wygladam :sorry: ale czuje sie dobrze, w koncu musze przy dwoch corkach latac, jak jedna zasnie to zaraz druga musze ubrac, uczesac, zrobic sniadanie :sorry: wiec musze sie dobrze czuc ;-)

jeszcze nie wchodzę w stare spodnie , ale to kwestia 2 cm. Jak na razie chudnę w niesamowitym tempie. Myślałam , ze tych 27 kg nigdy nie zrzuce .Jak się okazało było we mnie kupę wody. I tak zostało mi 7 kg do zrzucenia.;-)
Ja juz czuje sie dobrze, czasem ciągnie blizna na brzuchu i wciąż mecze sie po wejsciu na schody , ale nie jest zle;-)

:szok: to Ci idzie. Wogole mysle ze Wam wszytskim swietnie idzie. A ja sie glupia cieszylam z moich osiagniec wagowych a tu sie okazuje ze nie ma sie z czego cieszyc :confused2: Zreszta co sie dziwic jak co drugi dzien A kupuje mi wafelki familijne o smaku smietankowym...mniam...

10 dni po porodzie waze 75 kg. Do porodu mialam 84 kg ( co dziwne taka wage mialam przez caly dziewiaty miesiac a niby wtedy sie najwiecej tyje:eek:).
 
reklama
Do góry