reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mocz w ciąży

reklama
A zapomniałam jeszcze wspomnieć że jestem w trakcie leczenia infekcji, przyjmuję luteinę dopochwową i macmirror, przy pobieraniu nie zatykam wejścia do pochwy
 
Ja akurat jestem jedną z tych panikar 🙈 straszne to jest. Próbuje to zrzucić na to że za mało piłam ale nie wiem czy to wgl mogłoby być przyczyną tego białka 😭
Ja również stosuję luteinę i przed badaniem po prostu się podmywam i oddaje mocz że środkowego strumienia. Generalnie białko w moczu jest dopuszczalne w niewielkiej ilości i prawdę mówiąc każdy lekarz na jakąś swoją określoną normę. Widział Twój wynik nie panikował więc i Ty bądź spokojna 😉. Jeśli chodzi o picie to jak najbardziej mógł to informacje od urologia, w razie gdyby się utrzymywało się to wtedy trzeba zrobić posiew moczu. Ale nie martw się na zapas Twój spokój teraz jest najważniejszy 😊
 
Ja również stosuję luteinę i przed badaniem po prostu się podmywam i oddaje mocz że środkowego strumienia. Generalnie białko w moczu jest dopuszczalne w niewielkiej ilości i prawdę mówiąc każdy lekarz na jakąś swoją określoną normę. Widział Twój wynik nie panikował więc i Ty bądź spokojna 😉. Jeśli chodzi o picie to jak najbardziej mógł to informacje od urologia, w razie gdyby się utrzymywało się to wtedy trzeba zrobić posiew moczu. Ale nie martw się na zapas Twój spokój teraz jest najważniejszy 😊
Czyli mała ilość picia mogła też to spowodować? 😁
 
Jeszcze mam pytanie odnośnie obciążenia glukozą . Najpierw na czczo pobrała mi krew i zmierzyła z tej krwi glukometrem i wyszło 94 i już się przestraszyłam że będzie coś nie tak ale po otrzymaniu wyników wyszło że na czczo 78, po 1h 103 a po 2 h 107 . I moje zdziwienie jest z tego na czczo na glukometrze 94 a z laboratorium 78 🙈
 
Jeszcze mam pytanie odnośnie obciążenia glukozą . Najpierw na czczo pobrała mi krew i zmierzyła z tej krwi glukometrem i wyszło 94 i już się przestraszyłam że będzie coś nie tak ale po otrzymaniu wyników wyszło że na czczo 78, po 1h 103 a po 2 h 107 . I moje zdziwienie jest z tego na czczo na glukometrze 94 a z laboratorium 78 🙈

Normalne, glukometry przekłamują nawet do 15%, a jak jest stary i/lub ma słabą baterię to jeszcze gorzej
 
Jeszcze mam pytanie odnośnie obciążenia glukozą . Najpierw na czczo pobrała mi krew i zmierzyła z tej krwi glukometrem i wyszło 94 i już się przestraszyłam że będzie coś nie tak ale po otrzymaniu wyników wyszło że na czczo 78, po 1h 103 a po 2 h 107 . I moje zdziwienie jest z tego na czczo na glukometrze 94 a z laboratorium 78 🙈
Zazwyczaj tak właśnie jest jeśli chodzi o glukometr i pomiar z krwi.
 
reklama
Do góry