reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży...

ja tak naprawdę to od miesiąca dopiero zaczęłam przybierać na wadze i musze mieć codziennie coś słodkiego, do tego jedzenie na miescie więc i tak się dziwie że nie przytyłam bardzo dużo :))
 
reklama
fionka a z jaką wagą startowałaś? i jaki masz wzrost?
ja przed ciążą ważyłam 64 kg przy 162 cm wzrostu więc lekarz powiedział mi że najlepiej gdybym nie przekroczyła +10 kg i tak się staram zrealizować ten plan, lekkostrawne kolacje, do niedawna zero słodyczy ale teraz trochę sobie popuściłam bo mam parcie na słodkie:tak:na szczęście przytyłam tylko w brzuchu no i oczywiście piersi mi przybrały a tak poza tym nosze ubrania sprzed ciąży, oby tak zostało....:-)
 
U mnie po oficjalnym ważeniu na dzisiejszej wizycie jest 9 kg na plusie ( w ciągu 4 tygodni przybyl 1 kg z tego junior przybrał prawie 0,7 kg). Jak tak dalej pójdzie to do końca ciąży zmieszczę się może w 10 kg ;-), a jak nie to też żaden dramat :tak:.
 
Ja przed ciążą 48 kg przy wzroście 158 cm. Taka chudzinka. Zawsze myślałam, że w ciąży przybiorę na wadze ok 7-10 kg. Cieszyłam się z każdego kilogramika i jeszcze się wymądrzałam na forum, żeby sie nie martwić kilogramami.
A teraz................67kg czyli +19 kg :szok:
Każdy obcy mi mówi, że tylko mam brzuszek. Jednak najbliźsi mama i mąż jak masują mi plecki smieją się, że nie widać mi kosteczek tak jak zawsze. Powiększyły mi się ramionach, pupka jak u murzynki, udka się już łączą, łydki też większe. Jednak o dziwo, myślałam, że mój biust od zawsze maleńki urośnie, a on tylko troszkę dygnął. Coś tępy! A myślałam, ze chociaż w ciąży się nim pochwalę a tu psia dupka :-D
 
reklama
Do góry