reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

musze sie wybrac w PL do pediatry zwazyc i zmierzycZuzie bo tutaj nikt sie nie przejmuje waga. nawet przedc szczepieniem nie zbadali Zuzi tylko spytali sie czy jest z nia wszystko ok. i tyle.
 
reklama
Moja Wiktoria przy porodzie wazyla 2680 i mierzyla 53 cm. Teraz ma 4,5 miesiaca i wazy 5,400 kg:) Pozdrawiam marcowe mamy :) Buziak
 
Ja się w końcu postarałam i kupiłam baterie do mojej wagi. Kamil waży na niej 8100 czyli w przychodni 8300g. Na szczęście jest długi - ponad 70 cm ubraNKA na 74 juz są małe hihi
 
My byliśmy na szczepieniu 26 lipca i Miłek ważył 6900, widzę że to całkiem mało w porównaniu z waszymi pociechami a już Z jagódką to nie ma szans :)) Martwię się, że mało przybiera na wadze i coraz bardziej rozmyślam nad wprowadzeniem nowego jedzonka. U nas w przychodni nawet nie próbują mierzyć maluszków... Ja kupuję teraz ubranka na 74 niektóre już na styk. Jakiś długi ten mój synek.... pocieszam się że co firma to inaczej idą te rozmiary hihihihihi ;D
 
reklama
Miłosz... ale jest Miłoszek, Miłek, Miluś a jak nam daje czadu to śmiejemy się że nie jest Miłek tylko Gniewko ;D
 
Do góry