reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA naszych Słoneczek

reklama
To chyba nasze dzieciaczki weszly juz w taki wiek :) :) :) ze sa ciekawe swiata wszystko w kolo jest ciekawsze. Igi zaczynajac jesc patrzy sie na mnie jak na obrazek i czeka az sie na m=niego spojrze ja cale jego jedzenie musze miec odwrocony wzrok i tylko ukratkiem zerkac bo jak zobaczy ze sie na niego patrze to sie smieje a wtedy mamy juz po jedzeniu. :)
 
u nas też cisza obowiazkowa... Wczoraj wróciliśmy wcześniej znad wody, bo Karolajna głodna, ale skupić na jedzeniu się nie mogła!!!
 
Maga: WOW! To mój Jaś przy Jagódce to kruszynka, jest dwa ponad miesiąc starszy, a ledwo co przekroczył 7 kg. A i tak wydaje mi się, że nóżki ma jak baleronki ;D Ale pewnie, jak nasze dzieciaczki ruszą do raczkowania, to ich "wysmukli", bo będą więcej spalać.
 

my juz po szczepieniu-chlop ze stali ten moj syn-nawet nie zaplakal a kobitka mowi ze ta druga bolaca i ze plakac moze a tu nawet lezka nie poleciala-ale fajna babka byla i miala taki kolorowy fartuch a nie bialy
co do pediatry mojej nie bylo-a ta co badala to jak z kosmosu normalnie-taka jakas dzika szalaputna-malego obadala-raz ciach tak szybko te sluchawki przystawiala ze bylam w szoku-osluchuje go a do mnie gada i to tak szybko ze w ogole nic nie rozumialam Rolling Eyes co zrozumialam ze ruchliwy jest i w szelkach ma nazkaz jezdzenia a reszty co klepala zrozumiec nie szlo

zeby tak fajnie nie bylo sie normalnie wkurzylam-waga rozpierdzielona a dziecko mi waza najpierw wyszlo 17kg,potem 12 a za trzecim razem 6700 i ta wage wpisala-bez sensu skoro i tak zle wazy(miesiac temu wazyl 6500) i teraz nie wiem czy przybral tylko przez miesiac 200g czy wage szlag trafil.................

maga ile???lo bozie ty masz co dzwigac ;)
 
maga: no to spora dziewuszka :)

ale moj bartek to juz chyba ciezszy bo jak miesiac temu przy tym katarze go wazylam to mial 8100g czy cos juz nie pamietam bo nie wpisala mi tego do kasiazeczki :mad: no to teraz to chyba dogania jagodke.
pytalam czemu tak duzo wazy i czy to nie za duzo, to spytala tylko czy maz jes chydy czy taki "pozadniej" zbudowany, to powiedzialam ze to drugie. noo i stwierdzila ze po tatusiu poszedl. 8)
prawdopodobnie zgubi jak zacznie chodzic ;)
 
my dzisiaj tez mielismy juz ostatnie szczepienie. chcialam Zuzie zwazyc ale sama bylam i musialabym isc do health visitor a ona zaczela plakac bo i glodna i zmeczona i jeszcze po dwoch kluciach wiec dalam sobie luz i poszlam do domku.
moze jak jutro wyjde na spacerek to przejde sie do przychodni i sie zwazymy.
szczerze mowic nie mam pojecia ile wazy do ostatnio ja wazylam jak miala 1,5 miesiaca i miala wtedy 4350g. ale wydaje mi sie ze gdzies ok 7kg. chudzinka ta moja Zuzia i mysle ze nawet 7 nie przekroczy ::)
 
reklama
Zuzia24 pisze:
my dzisiaj tez mielismy juz ostatnie szczepienie. chcialam Zuzie zwazyc ale sama bylam i musialabym isc do health visitor a ona zaczela plakac bo i glodna i zmeczona i jeszcze po dwoch kluciach wiec dalam sobie luz i poszlam do domku.
moze jak jutro wyjde na spacerek to przejde sie do przychodni i sie zwazymy.
szczerze mowic nie mam pojecia ile wazy do ostatnio ja wazylam jak miala 1,5 miesiaca i miala wtedy 4350g. ale wydaje mi sie ze gdzies ok 7kg. chudzinka ta moja Zuzia i mysle ze nawet 7 nie przekroczy ::)
zuzia 24...............a czemu ostatnie szczepienie???
 
Do góry