reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH LISTOPADOWYCH DZIECIACZKÓW

Macius wazy juz 9300, chyba nadgonił juz wagowo rówieników? :D
a obwod główki i klatki piersiowej to ksiazkowy bo taki sam ;D
 
reklama
Witam i dziekuje za wskazówki dotyczące jedzenia waszych pociech.Nareszcie Julia zaczeła miec lepszy apetyt.mam nadziej ze tak pozostanie moze wkoncu troche przytyje i nadrobi stracone kilogramy ;)
Trzymajcie się ciepło i buziaki papa
:* :*
 
Kamilek waży 7900g i długi na 78 i przez ostatni miesiąc przybrał 300g

Jusia22 nie przejmuj się , przez półtora miesiąca 750 to nie jest najgorzej, ale rozumiem cię że się martwisz bo też tak miałam. Ale Kamilek czasem jeszcze mniej przybierał i nie miął apetytu. maleństwa przybierają szybko, a potem już przyrost wagowy jest coraz mniejszy.
 
Ala ostatnio prawie wogóle nie przybrała, przez to raczkowanie, cały czas przemierza pokój w tą i z powrotem.
 
reklama
Aldix przeczytałam sobię historię Twojej Basi, to niesamowite, co obydwie zdążyłyście przeżyć od jej urodzenia. Jakie to szczęście, że w dzisiejszych czasach medycyna (no i Bóg oczywiście) potrafi czynić cuda.
 
Do góry