reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

reklama
Wczoraj nasz Otylka byla po raz pierwszy wazona - juz ma 3800:))

i wczoraj tez po raz pierwszy przewrócila się z brzuszka na plecki!!!!!
Lekarka mówiła, że to za wcześnie no ale mojemu wczesniaczkowi do wszystkiego chyba tak się spieszy:)))
 
Martusia dziś przy okazji szczepienia wylądowała na wadze, a ta pokazała 4560 g, pan doktor się śmiał, że dorodna panna, na karczku zrobiła sie fałdka, na boczkach też troszkę tłuszczyku jest :) i że na zbyt małą ilość pokarmu to nie mam co narzekać, chociaż czasem mam wrażenie, że jej nie wystarcza, ale jak widać wrażenie jest mylne. Ciekawe ile na długość jej przybyło, nie mierzyli, a szkoda. Ubranka na 56 robią się ciut przy małe, ale to raczej niemożliwe, żeby przez niecałe 7 tygodni urosła 8 cm.
 
U mnie wielka radosc bo Eliaszek w ciagu ostatnich 2 tygodni przybyl ok 450 g co jest sukcesem. To wszystko dlatego ze go dokarmiam. Misiek ma moje mleczko + Bebilon Pepti i jest szczesliwy poki co ;D
 
POwiem Wam jako ciekawostkę, że spotkałam dzisiaj sąsiadkę z 3-miesięcznym synkiem. A on wielki potwór - mówię jej, że dży ten jej syn, a ona na to, że już jej ciężko nosić, bo waży już 9 kg!!!! Macie pojęcie??? Ten mały wygląda prawie jak ludzik Michelin :) Nie wyobrażam sobie, żeby moja Ola miała tak wyglądać. Ale z drugiej strony - jak odchudzić takiego "Malucha"?? :):):)

 
moja przy urodzneniu 3600
najniższa waga 3440
przy wyjściu ze szpiatala 3500
w 3 tygodnu życia i 3 dni 4520
1 miesiąc 1 dziń 4950!!!!!!!!!!!!!

To sięnazywa przyrost - a patzrecie jaka szczuplutkas na zdjęciach!!!
 
a u nas jest tak

przy urodzneniu 3500
najniższa waga 3380
przy wyjściu ze szpiatala 3380
w 2 tygodnu życia i 4 dniu 3800
1 miesiąc 5 dni 4660
 
reklama
przy urodzeniu 3650

wyjściu ze szpitala 3490

1 miesiąc i 3 dni 4800

NIEZŁY PUCUŚ TAK PODKREŚLIŁA PANI DOKTOR!!!!! :)
 
Do góry