reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH DZIECIĄTEK!!!

Powiem lekarzowi zeby mnie wzial do szpitala i zrobil te przeplywy, no chyba ze bedzie mial w gabinecie sprzet odpowiedni...::)))
Dzieki Marzenko ze mi napisalas jak to wyglada, bo nie mialam pojecia w ogole...
Tak myslalm wlasnie ze jak KTG jest dobre i maluszek sie rusza to dobry znak:)))))

Trzymam kciuki za Twoje przeplywy a po mojej wizycie napisze co lekarz zadecydowal, chyba ze od razu mnie wezmie do szpitala.
Idziemy w poniedzialek poznym wieczorem..a ja juz przezywam....
U mnie jak na razie i tak pewnie cesarka, bo mam ulozenie miednicowe.
Trzymaj sie cieplo Marzenko:)))
 
reklama
Bylam dzisiaj u innego gina na konsultacji i powiedzial ze na 90% to nie jest hipotrofia tylko urok taki dziecka...
ale sie ciesze. :) :) :) :)
Dla potwierzdenia bede miec jeszcze USG 4D w czwartek.
Nastepna wizyte mam za tydzien i moze wtedy bedziemy sie umawiac na cesarke.Mam nadzieje ze sie uda i nareszcie bede wiedziec w ktorym szpitalu bede rodzic...
Gin powiedzial ze po skonczonym 38 tygodniu robia cesarki...Czyli juz w przyszly czwartek moglaby byc...yupiiii
 
No widzisz Aniu , nie trzeba bylo sie martwic, ja wiedzialam ze to taka uroda dziecka bo przeciez ponad 2 kg to juz nie patologia. Bardzo sie ciesze ;D
 
Ja tez sie bardzo ciesze...:))))))I juz sie nie moge tego USG doczekac:))))i nastepnej wizyty i cesarki...Mateuszka zeby juz miec w objeciach:)))))
 
Aniu76 cieszę się że z maluszkiem wszystko w porządku ;D ;D ;D ;D Dobrze że poszłaś do innego gina . I coś czuję że to ja zostanę na szarym końcu i urodzę w lipcu ;D To jest właśnie wielki plus cc, że wie się kiedy i o której ;D
 
Bylam na przeplywach. ani lepiej ani gorzej czyli na granicy normy. mala nie dala sie zwazyc do porzadku bo podskakiwala ale mniej wiecej ma z 2800. jutro mam isc na ktg i na badanie. zobaczymy co slychac u mojej szyjki. pewnie jak mnie zbada tak jak ostatnio to mi reszta czopu wyleci (o ile cos jeszcze zostalo) albo urodze mu na tym fotelu  ;D

A tak nawiasem to moja tesciowa byla ostatnio w szoku jak uslyszala ze lekarze badaja ginekologicznie pod koniec ciazy bo za jej czasow to przestawali podobno kolo 5-6 miesiaca i tylko osluchiwali  :o Ciekawe co sie dzialo jak mijal 41 tydzien ciazy...
 
Marzenko mnie w poprzedniej ciąży lekarz zbadał tylko na pierwszej i ostatniej wizycie, a tak co miesiąc było tylko głaskanie brzucha ;D A dodam że chodziłam do poradni patologii ciaży, więc gdyby coś się działo z szyjką, to nawet by lekarz nie wiedział ;)
 
Marzenko - super ze maluszek wazy juz 2800:)))) Ja tez bym chciala zeby taka wage osiagnelo moje malenstwo.
Ja wazylam 2800 jak sie urodzialm.
Jutro bede wiedziec ile wazy Mateuszek, bo mam usg.

Sumka- ja tez sie ciesze bardzo:))))jak wyzdrowiejesz, mozesz isc rodzic. Moze sie spotakmy w szpitalu, mam nadzieje ze mi sie uda zalatwic tam cesarke.Zobaczymy co powie gin w poniedzialek.
 
o ja też w poniedziałek na żelaznej mam pierwsze KTG i chyba już ostatnią wizytę ;D ;D ;D Może się spotkamy
 
reklama
Wczesniej powiedzial ze po skonczonym 38 tygodniu robia cesarki, czyli juz bym mogla miec teoretycznie w przyszly czwartek..ale cos czuje ze bedzie to po weekendzie, moze poniedzialke..
oby sie zgodzil mnie przyjac do szpitala!!!
bo inaczej nie wiem gdzie bede rodzic... :(
sumka - wyzdrowiej do poniedzialku:)))))))
 
Do góry