reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych bobasków ;)

Toola to nasze dzieciaczki maja paktycznie taki sam wzrost i wage i tez mi sie wydaje ze juz taki klocek, mam wrazenie ze z 10 kg wazy i wyciagnal sie na dlugosc:tak: Nie wiem teraz dokladnie ale miesiac temu mial 77 cm i 9.300 wazyl.
 
reklama
Moja gwiazda ostatnio mało przybrała na wadze bo mniej je chyba przez upały i jeszcze do tego lata jak szalona, kąpię ją ze 3 razy dziennie bo taka spocona!
 
laski moja Kiniuśka w ogóle praktycznie nie przybiera..w połowie stycznia czy jakoś w lutym ważyła 12.300,a teraz waży 13kg,czyli przybrała raptem 700g,ale ja tam się póki co nie martwię:))))
 
reklama
Do góry