reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

Widzę że nie tylko jak tak "ładnie" przybieram na wadze:-D
U mnie na wczorajszej wizycie +7,5 kg..... W sumie nie byłoby tragedii gdyby nie to że zaczynałam już z nadwagą:szok:
Trudno, dieta będzie po porodzie:-)
 
reklama
Dzisiaj rano weszłam na wagę i jestem zadowolona bo przez tydzien nie przytyłam :-D:-D:-D
swoja droga ja zawsze patrze na swoja wage w domu bez ciuchow bo ta u lekarza zawsze więcej wskazuje przez ciuchy a tak jak wchodze i widze chociazby pól kilo mniej samopoczucie lepsze zawsze :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 
Dzisiaj rano weszłam na wagę i jestem zadowolona bo przez tydzien nie przytyłam :-D:-D:-D
swoja droga ja zawsze patrze na swoja wage w domu bez ciuchow bo ta u lekarza zawsze więcej wskazuje przez ciuchy a tak jak wchodze i widze chociazby pól kilo mniej samopoczucie lepsze zawsze :rolleyes::rolleyes::rolleyes:



ja tez tak samo,zawsze waze sie na jednej w domu i wtedy moge porownac ,bo tak to na kazdej inaczej:)
 
moja waga z dzisiejszej wizyty 49600 czyli prawie 8 na plusie z czym ponad 2 kg w ciagu miesiaca..hmm..ginek powiedzial ze mam mniej jesc hehehe...
synek wazy 520gr i mierzy 23cm:))
 
ja nie wiem jak to robicie???????u mnie prawie 12!!!!!!i to ponad 1 kg przez ostatni tydzien!a mi sie wydaje,ze ja nie jem duzo wiecej jak przed ciaza!moze wiecej owocow, ale to ze wzgledu na witaminki!zaczyna mnie to martwic!ja tyje z powietrza!a co bedzie dalej?
 
reklama
Ja 4,5 kg na plusie i mam wrażenie, że to za dużo. :| Maluch - patrząc na OM - jest o dwa tygodnie za duży. :) Waży już 630g. :)
 
Do góry