reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost styczniowych maluszków

Kuba po urodzeniu ważył 3280 i miał 57cm
24 kwietnia byliśmy na szczepieniu to ważył 5050, 65cm wzrostu
Ja doktor mówię że mało, a ona popatrzyła na mojego syna radośnie przebierającego wszystkimi czterema kończynami a potem na mnie jak na kretynkę i stwierdziła ze ona tu widzi zupełnie zdrowe prawidłowo rozwijające się dziecko :eek::-) A ja się martwiłam że nas nie zaszczepi bo Kuba tylko 720g przybrał przez 6tyg. I bądz tu człowieku mądry:baffled:
 
reklama
Kuba po urodzeniu ważył 3280 i miał 57cm
24 kwietnia byliśmy na szczepieniu to ważył 5050, 65cm wzrostu
Ja doktor mówię że mało, a ona popatrzyła na mojego syna radośnie przebierającego wszystkimi czterema kończynami a potem na mnie jak na kretynkę i stwierdziła ze ona tu widzi zupełnie zdrowe prawidłowo rozwijające się dziecko :eek::-) A ja się martwiłam że nas nie zaszczepi bo Kuba tylko 720g przybrał przez 6tyg. I bądz tu człowieku mądry:baffled:

Moj jak przybral 880 g w 6 tygodni to mi nie zaszczepila... Teraz pol kilo w 3 tygodnie to sie odczepila
 
ja jutro mam szczepienie to się wszystko wyjaśni ile dokładnie waży, ale myślę że blisko 8. z tym że śpioszki już nakładam mu na 74, są troszkę luźne, ale nie za duże.
 
Moj jak przybral 880 g w 6 tygodni to mi nie zaszczepila... Teraz pol kilo w 3 tygodnie to sie odczepila

a ja wagę koleżance oddałam i przestaję się martwić zgłupieć można z tymi gramami Zajdę do przychodni i go zważę jak minie miesiąc jak będzie dalej tak samo przybierał to się nie martwię a jak słabiej to wtedy będę stresować
 
anihira - ja też na początku kupiłam wagę bo miałam schiza na tym punkcie, ale wyluzowałam, wagę sprzedałam i teraz tylko przy okazji szczepień się ważymy :tak: jutro idziemy to się wszystkiego wywiemy - ale coś czuję, że młoda ma nadwagę ;-) jak weszłam na wagę najpierw sama a potem z małą to wyszło 7800 :szok: zobaczymy jutro.
 
U nas z ważenia domowego, czyli ja na wadzę sama i ja z Jackiem- wychodzi coś między 7 a 8 kg.ojej jeszcze trochę i kolejny rozmiar pieluch, bo te mam d0 9 kg.
a ciuszki
to idealne 68, ale też nieźle 74 tylko rękawki trzeba podwinąć;)
 
reklama
leika fajna stronka już się zalogowałam i Blania jest na 75 centylu tak jak w przychodni (62 cm) a waga 6100
A Oliwia jest na 98 centylu
 
Do góry