reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

reklama
Antylopka - Olka od samego poczatku była z wagą i wzrostem do tyłu . Pewnie bedzie taka jak ja drobna i niska.
Np. "chłopak" hehe Oli z naprzeciwka jest od dwa tyg młodszy wazy 14.500 wiec to już jest kolosalna różnica. Niestety ten chłopec jeszcze nie umie nawet samodzielnie stac :-(Teraz dopiero zaczyna raczkowac:baffled:
 
edyta - dokładnie, grubsze (cięższe) dzieci, zazwyczaj wstają i chodzą później, bo muszą więcej unieść na nóżkach. Ja Wiki nie prowadzałam pod paszki, bo ona swoje waży i wolałam poczekać, jak sama dupcie uniesie;-):tak: Potem maja krzywe kolanka biedusie...:-(
 
Ale powiem Wam że nie zawsze:no:
Adaś nigdy piórkiem nie był,teraz wazy ponad 11 kg a zaczął chodzic jak mial 10 msc-y,córeczka mojej kolezanki jest drobinka straszna,wazy niecałe 9 kg i dopiero zaczyna sama siadac-wiec jak widzicie nie ma reguły:tak:
Edyta-no i dobrze ze Ola drobna-fajna taka malutka:-)wazne ze ładnie przybiera
 
Natalia a jak Piotrus byl mierzony, na stojaco? Bo jak tak to bardzo wysoki chlopak z niego :-) Nasz ma ok 80cm, i wszyscy mowia ze wysoki.
 
reklama
No to Filip miał 80 i mówią że niski :eek:. Tzn teraz ma już więcej, bo w ostatnim tygodniu tak śmignął ze musze juz sporą część body odłozyć. A ja tak wcale tego nie zauważyłam:szok:
 
Do góry