reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

cześć kochane babeczki!! pamiętacie mnie jeszcze ???:baffled::sorry2:
nie widze wątka głównego więc tu coś napisze ;-)
przepraszam że tak długo się nie odzywałam ale totalny brak czasu często myśle co u Was słychać aż dziś wreszcie malce moje poszły wczeniej spać nie pracuje i mam chwilkę :-) troszkę ponadrabiałam i widze że wasze maluchy są nawet całkiem spore moja Lenka to taki mały przecinak 5sierpnia ważyła 9kg ale za to apetyt ma za pięciu ;-):-D tak to jest jak raz się je a po tym jednym jedzeniu jest 3 razy kupka :rofl2:
postaram się częściej teraz odzywać jak tylko pozwolicie :)
 
reklama
Antylkopka mam pytanko a czy jesli po przestawieniu z piersi na modyfikowane dziecko przybiera gwałtownie to to jest niedobrze???Olka teraz pije juz 3 tydzien ,piers pociaga ale sporadyczne , wiecej sie przytula niz pije. No i własnie zauwazyłam, że od kiedy pije modyfikowane zmieniła się urosła , co widac po ciuszkach , zrobila sie pulchniejsza nawet brzuchalek się powiekszył pojawiły się fałdki w pachwinach których wczesniej nie było bo ona wazyła 7800. Niewiem czy to dobrze że tak przybiera szybko czy nie. Problem w tym że niewiem ile dokładnie waży, jak ja się z nią ważyłam to roznica miedzy moją wagą wyniosła 9 kg.

Poza tym Antylkopka ,Aneta ja dopiero teraz zauważyłam, że te wasze dziewczyny sa strasznie do siebie podobne. :-):-):-)Prawie jak bliźniaczki:-D
 
antylopka,aneta,rzeczywiście,teraz spojrzałam na dwa zdjęcia i myslałam,ze to jedno dziecko,Wasze córy bardzo są do siebie podobne;-)
 
Edyta - z tego co piszesz, to Olka była szczupła i pewnie mieściła się w lekarskich normach. Moja Wiki była i jest 97 centyl, więc jak by nagle przybrała dużo, to by się z normach nie mieściła. Jeżeli urosła równocześnie, to nie ma problemu. Tym bardziej, że i tak nie waży dużo w porównaniu do Wikuni (12 kg). Zre:-Dsztą jak będziesz u lekarza, to zobaczysz, czy jakoś zwróci na to uwagę. Na Twoim miejscu nie robiłam z tego sprawy, skoro i urosła i przybrała.:tak:
Syska - na niektórych zdjęciach naprawdę trudno je odróżnić. Mnie to śmieszy
 
miesiac temu 11700 ;p

dzisiaj wazone prawie 13. kurde a niby chodzi i duz sie rusza. no ale 2 wrzesnia sprawdzimy u lekarza bo ta nasza waga to tak lekko przepotopowa :)
 
mrówka a jak lekarz to stwierdził że się nóżki wykrzywiają? widać to?

My jesteśmy po szczepieniu, Kuba waży 12400 i ma 80cm.
 
reklama
Olka 13 miesięcy i 3 dni
waga : 9200
wzrost: 73
więc chyba nadal jest najmniejsza z sierpniowych dzieciaczków. Ja sie ciesze z wagi ponieważ równe dwa miesiące temu wazyła 7800 wiec 1400 przybrała :tak::tak::tak:. Przynajmniej teraz ma wage w normie.
 
Do góry