reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

reklama
Zuzia tez cos kolo kilograma przybrala w 3 miesiace ale wczesniej byla pulchniejsza a teraz taka akurat, pozatym raczkuje i duuuzo sie rusza wiec pewnie dlatego, a no i ostatnio tych zupek nieszczesnych nie chce jesc
 
Kornelka na 9 miesiąc waży 9 kg :) aż byłam w szoku :szok:, gdy ją pielęgniarka zważyła, bo przez miesiąc przybrała mi aż 700 gram:tak: nawet za noworodka tyle nie przybierała. Może to też skok wagowy i dlatego, ale tylko się cieszę, że tak ładnie mi na wadze dziewczyna podskoczyła:)
 
Bylismy dzis z Szymkeim u lekarza, no i nasz maly mezczyzna w wieku 9 miesiecy wazy 10kg, czyli przez 3 miesiace przybral kilogram.
 
nooo, to i my sie przyznamy ile wazymy, choc waga raczej w zaokragleniu, bo Maly byl w ciuszkach i to dosc grubych, a wazony byl na wadze elektronicznej w sklepie ;-) , no wiec waga wskazala 13 kg 200 g, czyli tak 13 kg wazy a i tak wygralam zaklad bo wiekszosc mowila, ze wazy kolo 15:baffled:
 
Katrins - no to Krzyś pobił rekord Filipka.;-) Filipek od ponad miesiaca waży 12 kg (albo i od 2 miesięcy, musze zerknać w kartę)

Według pani doktor - ostatnich pomiarów, ma
78 cm długości
12 kg wagi
w wieku 9 miesięcy i tydzień
Ubranka to ja nie wiem jak to jest ale nosi 86-92 (ale ten rozmiar też juz długo nosi i zauważyłąm, ze spodnie tylko musze większe kupować, bo mu chyba nóżki rosną, nogawki coś krótsze sie zrobiły:-p
 
To i my możemy sie dopisac bo sie wyjasniło:dry:
7 maja bylismy na kontroli wagowo-wzrostowej
Adasia ważyły 3 studentki,był w samej pieluszce.Wyszło im 12,600:szok:wydało mi sie to troszke nieprawdopodobne bo w połowie marca wazyl 9400:dry:no ale ok...
Pani doktor powiedziała ze waży za dużo i kazała odstawic kaszki-ok...
Dzis bylismy po recepte,mówie a podejde niech go zważą...
Posadziłam go na wage w całym, ubraniu i pełnej pieluszce-wyszlo 10,200...........
Mówie tej pani o tej poprzedniej wadze-poszła po koleżanke i mowi zeby ona zwazyła-co 2 głowy to nie jedna-wyszło 10,200....
Czyli Adas wazy ok 10 kg i ma 73 cm:tak:to juz mi lepiej pasuje niz to 13:baffled:
 
reklama
Helenka w tej chwili wazy 9 kg:-) ale ile wzrostu ma to nie wiem hehe ale jest duza dziewczynka bo wiekszosc ubranek nosi rozmiar 12- 18 miesiecy:-D
 
Do góry