reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

reklama
no, u nas waga i wzrost sprawdzone w szpitalu, wiec dane bioezace sa takie : ciezar właściwy ;-)- 13,6 kg, wzrost, tudziez długosc ;-) - 85 cm. moje malenstwo idzie w dlugosc, bo juz widze znmiany w budowie jego cialka:szok:
 
Jestem pod wrażeniem wielkosci waszych pociech ja dzisiaj na kontroli i mała waży 8,5 kg i mierzy 72 cm
 
I pomysleć że mój Maciuś który ma 7 lat waży 18 kg:szok:.
Muszę się wybrac z Olką choć ona pewnie nie wazy wiecej niż 8kg bo jest malutka ,nadal mieści się cała na przewijaku.
 
No to Oliverek raczej ´´dziewczęcej´´ budowy:-D
Ale muszę sie pochwalić, ze dieta butelkowa skutkuje bo przybrał 300g w 2,5 tygodnia.:tak:
 
juz wczesniej mialam zapytac, na jakie kontrole Wy chodzicie? jakis bilans na 9 mcy??? bo u nas nic takiego nie ma:blink: ja zwazylam Karola na wadze elektronicznej i wyszlo 9.5 kg ale nie wiem jak to sie ma do wagi z przychodni:-p
 
reklama
Karolki - ja bilansuje sama ;-). Staję na wadze z Filipem, później sama i odemuję swoją wagę od wspólnej. Zawsze wychodziło tyle co w przychodni, wiec przyjmuję ze tak jest i teraz.
 
Do góry