reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost naszych bąbelków:)

Karolki u mnie jest właśnie bilans na 9 miesięcy, ale tu jest tez inny kalendarz szczepień wiec sie nie sugeruj.
 
reklama
Karolki ja chodze do lekarza kontrolnie co miesiac. Pani oslucha, bada jak sie rozwija, no i zawsze cos na temat diety powie. Teraz pojde za 2 tyg jak skonczy 10 miesicy. A wczoraj bylam po recepte na mleczko wiec przy okazji zwazylam malego. Bo wazyc u nas mozesz przychodzic kiedy chcesz.
 
Mi pani doktor powiedziala zebym z malym przychodzila sie pokazac :-)zbadac, zwazyc tak mniej wiecej co 2 miesiace i tyle...:tak: U nas waga elektroniczna pokazala 10 kg a w przychodni 10.200 kg ;-)
 
My się dziś zważyiśmy no i nie jestem zadowolona choć lekarz tylko kiwnał ręką i powiedział, że może być:baffled: Ola waży tylko 7700:szok::szok::szok:.
 
Edyta, nie martw sie, ja też się dziwie, bo większość sierpniowych maluszków to tak około 10 kg a mój skończywszy 10 miesięcy waży 8,3 kg - tak mi wychodzi na elektronicznej wadze łazienkowej. A cm to wychodzi mi 73, ale to ciężko tak dokładnie wymierzyć.Na wykresie jest na dolnej granicy, ale jeszcze się mieści. A wszyscy mówią że taki duży:baffled:
 
Pewnie taka już uroda naszych maluszków , Maciuś też był malutki dopiero teraz widać że się wyciaga w góre ale jak był chuchro tak jest do teraz.
 
Mój Nikodem wazy 10500 i ma 74 cm wzrostu.
Dziewczyny nie macie się co martwić, że wasze maluszki ważą mniej. Moje dziewczynki tez ważyły dużo mniej niż Niki (w tym samym wieku) - ja bym wolała żeby on mniej ważył i mam nadzieję, że jak juz sam zacznie biegać to trochę schudnie.
 
W koncu mogę napisac ile wazy Kubus, wzrostu nam nie zmierzono, bo maly byl zbyt ruchliwy, ale zmierzymy sami i pozniej podam
waga na wiek 9,5 miesiąca - 11.3 kg:tak:
 
No to Filip już nie jest taki do przodu z wagą, bo byliśmy wczoraj na wazeniu mierzeniu, oglądaniu i waży 11850 :-)
 
reklama
U nas przybieranie na wadze jest bardzo uregulowane:tak:od pol roku Karolek przybiera pol kilograma na miesiac:-)
10 miesiecy ( bez 4 dni ) - 9300:tak:
 
Do góry