reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga I Wzrost Bobasów

reklama
Idzia Masz racje.I nie przejmuj sie tym bo daje sobie glowe obciac ze Twoja mala w gore rosnie co widac po fotografiach :).Miezylas ja ile urosla???U mnie Franek przez 7 tygodni ani gramika prawie w wadze nie przybral a we wzroscie 6 cm :szok: :szok: :szok:
 
buba 6 cm ??? szok :) to ile on ma teraz ?
ja malej nie mierze wcale na dlugosc wiec nie wiem ile ma teraz :) tylko po ciuszkach widac ze sie wydluza :)
 
My bylismy na szczepieniu dzisiaj i Victir wazy 9,700 strasznie sie nosi go po schodach:sick: .A wzrostu ma 77.5 no to urosl przez prawie dwa mies 3.5 cm nie duzo:confused: ,a przytyl przez ten sam okres prawie kilo.
 
Vici no ladnie Victor wazy no i wysoki tez jest :-)
IdziaTeraz Franek ma 82 cm,wszystkie spodnie za krotkie.....a jednego kombinezonu na 80 to nawet nie mial na sobie a juz zamaly.....:-(
 
Buba no no rośnie Ci przystojniaczek! :-)
Vici ładnie waży Twój synek :tak:

Ja Karolinkę idę zważyć w piątek, ciekawe ile przybrała, jest długa i szczupła, ostatnio miałam możliwość porównania jej z dziewczynką o miesiąc starszą i jest od niej sporo dłuższa ale chudsza :-D
 
Buba Franio to duzy chlop:yes:czym go karmisz?
A mi mowia ze Victor duzy a co by powiedzieli gdyby Frania zobaczyli no pogratulowac.
 
Vici karmie go cycem dwa razy raz obiadek raz kaszka i owocek plus woda pomiedzy :-) czasem jak w cycu zaduzo promili to bebilon dostaje 180 ml no i podkarmia sie czasem sam jedzeniem dla psow ;-)
maarta nie przejmuj sie kochana bo za chwile moze sie zmienic i moj w szerokosc poleci a Twoj wystrzeli w gore :-) przeciez w przyrodzie rownowaga musi byc.A z drugiej strony to wiem ze taki szybki wzrost wcale nie jest dobry....:-( boje sie bo Frank chudziutki(7800) i dlugiutki czy aby to nie jakies anomalia.Musze to skonsultowac:confused:
 
reklama
Nie sadze żeby wzrost Franka była anomalią, rosnie Ci Buba przystojny, szczupły, wysoki mężczyzna a za takimi kobietki sie uganiają:laugh2: :laugh2: :laugh2:
 
Do góry