reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

reklama
Livia się nie martw..tak jego uroda :) i nosić ci lżej
Renifer ooo widzisz :)
Doooda...dzieciaki teraz wytracają prędkość mój przez miesięc ostatni to 400. nie mogą tak koksować w nieskończoność
 
mili384-niezla ta Twoja kruszynka!My jutro mamy 2 dawke na rotawirusy i cos czuje,ze Was gonimy.W domu na wadze,wychodzi ok.9,ale mysle,ze bedzie wiecej.
hehe wiem wiem:-)Mój szwagier powiedział że Oli jest gruby:dry:ale ja stwierdziłam że chociaż widać że go rodzice nie głodzą.Szwagier ma córke 5 miesięczną która waży 6kg z jakimś hakiem-nie pamiętam dokładnie.No ale dziewczynki wolniej nabierają na wadze.
Co do ciemiączka-nie mam pojęcia jak tam jest.
 
My juz po ponownym wazeniu.Na dzien dzisiejszy Macius ma rowniutkie 9kg.i 71cm.dlugosci.Wiec mili384-jeszcze Was nie dogonilismy,ale juz depczemy po pietach hi,hi.Pani doktor przepowiedziala,ze zeby moga nadejsc na dniach!
 
reklama
Do góry