reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

reklama
ja sie na sile pocieszam ze jak chudy to mu chociaz chodzic bedzie latwiej ;) ale teraz sie strasznie boje ze przez ta chorobe spadnie z wagi :( malo je na noc z trudem wcisnelam mu 60 ml mleka i to lyzeczka ... okolo 2 wstalam i mu przez sen dalam tez zjadl 60 pozniej o 5 zjadl ze 30 :( i teraz tez nie chce :(
 
ja sie na sile pocieszam ze jak chudy to mu chociaz chodzic bedzie latwiej ;) ale teraz sie strasznie boje ze przez ta chorobe spadnie z wagi :( malo je na noc z trudem wcisnelam mu 60 ml mleka i to lyzeczka ... okolo 2 wstalam i mu przez sen dalam tez zjadl 60 pozniej o 5 zjadl ze 30 :( i teraz tez nie chce :(


liiviia spokojnie , mały nie da sie zagłodzic
 
Liiiviia wirze ze sie martwisz ale na prawdę będzie dobrze!!! Chorusie dzieci już tak mają...ale potem bardzo szybko nadrabiają!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::tak:buziaczki dla Michałka! dużo zdrówka!
 
Liviaaaa moja też chuda i długa- ale nie stoję nad nią z butelką, bo to się mijało z celem -nigdy dużo wtedy nie zjadała bo jej nie dałam zgłodnieć. Może próbuj zamiast mleka inne jedzonko. I nie martw się my też jeszcze 7 kg nie przekroczyłyśmy, a już 6 miesięcy Gabi stuknęło. Długa i chuda- chociaż szczerze mówiąc nie wygląda na chudą tylko na taką w sam raz;-)
 
My jesteśmy świeżo zważeni po wczorajszym szczepieniu
waga 7. 600
wzrost 69cm

Moja córka jest strasznie chuda- taka jej uroda
Byłyśmy wczoraj na bilansie czterolatka i mała wazy 15 i pół kilo . Myśle ze Bartek bardzo szybko ją dogoni.....
 
A jakie maja teraz obwody głowki i klatki piersiowej Wasze Maluszki? Nasz "Smok" ma 44,5cm główkę i 48cm klatkę :-D
Waga i wzrost w 90percentylu, za to BMI (na szczęście ;-)) w 60 percentylu :-D
 
Dziewczyny ile wasze malenstwa w ostatnim miesiacu przybraly?
Moj synus jakies 250gr,troszke malo,ale czy to mozliwe jezeli wisi na cycu co 3 godz,oprocz tego zjada wiecej niz sloiczek zupki z mieskiem,kaszki na gesto ok 200ml,do tego deserek-owoce? Czy moze poprostu taka jego natura?Obecnie wazymy 6900kg :(.Czy powinnam malemu dolozyc mleko w butli? Tylko obawiam sie ,ze odrzuci cyca :(.Pediatra kazala sie jeszcze wstrzymac.
 
reklama
Do góry