reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

reklama
Kroptusia ale duza już Twoja dzidzia:tak:
Moja kuzynka w styczniu urodziła pod koniec 7 miesiąca ciąży wcześniaka, który ważył 3600g:-D ciekawa jestem ile by ważył jakby urodził się w terminie:szok:
 
cześć kobitki:)
Ja co prawda już urodziłam, ale dwa tygodnie przed porodem mój mały szkrab był ważony. Usg wykazało wagę 2660g, więc spoko. Mój gin powiedział, ze nie ma co obawiać sie porodu naturalnego, bo dzidzia nie będzie aż taka duża. Przy porodzie okazało się jednak inaczej, mały nie był aż taki mały...ważył 4150g:)Miomo wszystko udało się...urodziłam zdrowego, ślicznego synka;-)
Kacperek obecnie ma trzy i pół miesiąca, waży ponad 8 kg, jest duzym ślilnym chłopczykiem.
Za wszystkie obecne dwupaczki trzymam kciuki!
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    9,2 KB · Wyświetleń: 50
Kroptusia :szok: moim zdaniem też będzie miał ponad 4 kg :tak: - jeśli dobrze lekarz wymierzył, bo błąd pomiarowy to 500 g ;-)

u mnie Młoda w 37t 5 d - 2900 :-)
 
hmmm nie mowicie dziewczyny bo chcialam choc raz urodzic SN...z mala mialam tzw "brak rozwarcia" i teraz tez to moze byc i to byl powod do CC bo tydzien po terminie odeszly wody, skurcze byly przez 18h co 3min juz 100% a rozwarcia jak brak tak brak wiec bylo CC....teraz gin powiedzial ze moooooze taka moja natura a moze nie :-) ... Co do wagi nie wiem czy sie pomylil czy nie, wiem ze od ok 20tc waga jest o te 2-3 tyg jakby do przodu ze maluch wiekszy niz powinien wiec jesli dotrwam do konca moooooze bedzie te 4kg....

A Wy slyszalyscie ze po CC jak dziecko ma 4 kg to sie robi znow CC????
 
reklama
A moje maleństwo ma dziś (36 tc) 2800 g. Mam nadzieję, że nie przekroczy 3 kg, albo bardzo nieznacznie przekroczy...
 
Do góry