reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

reklama
nie zawsze jest tak z tym przyrostem wagi u malucha u nas były 3 tygodnie( co 3 tygodnie mam wizyty u lekarza), że mały przybrał 900 gram a przez ostatnie 3 tygodnie tylko 200 gram.

no u mnie srednio regularnie 250-300g przez ostatnie tyg. wiec jak sobie wylicze tak mniej wiecej jest jak przychodze na wizyte...przez poprzednie 4 tyg przybral 1kg a teraz przez te 4 tyg 900g wiec roznie...:-)
 
A ja dzisiaj byłam na wizycie u gina i ten nie wiedząc ile waży Dzidzia powiedział, że jak nie urodzę do końca 38 tyg to umawiamy sie na poród na jego dyżurze w szpitalu i będą wywoływać.
Jestem drobna i boi się, żeby Lenka za duża nie była. Ale dziwne to wszystko bo nie robił mi usg wiec nie wie ile Mała waży.:sorry2:
No i badał szyjkę - do przyjemnych to to nie należało :-(Mam nadzieje, że nie chciał mi tym badaniem przyspieszać porodu ...
 
Ostatnia edycja:
Rudka ja też jestem drobna i dlatego po 04.09 będe mierzona, czy dam radę sama urodzić czy cesarka. Jesli pomiary wyjdą w nanjniższej skali to cc, tak powiedziała mi moja ginka. Poczekamy(mam nadziję, że do tej pory nie zechcemy się narodzić) i zobaczymy.
 
Sarenko, ja już byłam mierzona. Dziś mam wizytę więc dowiem się co dalej. Odnalazłam taką stronkę Badanie położnicze ciężarnej :: MediWeb.pl no i tu są te wymiary podane, jakie powinny być, ale nie wiem jak się to ma do rzeczywistości. Moje są niższe. Wszystkie.

hmmm a kto Ciebie mierzył ginekolog czy jakaś położna? Bo ja mam ten sam problem też jestem drobniutka i niby lekarze mówią ze pewnie bedzie cc ale na 100% niewiem. Dziś też mam wizyte i mam nadzieje ze czegoś się dowiem. Bo termin mam na 4.09 i jakoś bym niechciała się dowiedziec o cc dopiero w dniu porodu:sorry2:
 
aha to dobrze ze cię zmierzyli bo jak ja w tamtym tyg. lezałam w szpitalu i prosiłam zeby mnie zmierzyli to powiedział ze mierzą ale przed porodem wrrrr:baffled:
a wiesz ile masz w biodrach :sorry2: sory za pytanie:tak:
 
reklama
Do góry