reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

A ja jestem ciekawa czy te wymiary dziecka o których mówią na ginekolodzy w rzeczywistości sie sprawdzaja??:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
To wy takie drobniutkie jesteście :-)
Ja to z tych wyższych 175 a mój M prawie 200 :tak:tak więc moja "kruszynka" dość pokaźnych rozmiarów będzie heheheh
 
To wy takie drobniutkie jesteście :-)
Ja to z tych wyższych 175 a mój M prawie 200 :tak:tak więc moja "kruszynka" dość pokaźnych rozmiarów będzie heheheh

no takie małe dziewczyneczki hehe mój Mąż zawsze do mnie mówi " moja mała blondyneczko":-) a sam ma chyba ok 175 i waży 64 kg.... ciekawe jaki nasz Filipek będzie:-)
 
syla- z tego co mówią antropologiczne badania (takie mądre określenie heheh) to każde następne pokolenie jest wyższe od rodziców.
I z tego co widzę to zdecydowanie prawda :-D tak więc Filipek napewno do 180 "dociągnie"
 
syla- z tego co mówią antropologiczne badania (takie mądre określenie heheh) to każde następne pokolenie jest wyższe od rodziców.
I z tego co widzę to zdecydowanie prawda :-D tak więc Filipek napewno do 180 "dociągnie"

hehe:-) a niech rośnie aby zdrowo:tak: tylko ja zostane taka mała:-D
 
Mnie mierzyła cyrklem połozna i powiedziała,ze wszystko jest jak najbardziej OK.Przed ciążą ważyłam jakieś 57 kg przy wzroście 165cm.Obecnie w biodrach mam 110cm a w brzuszku 118cm:szok:.
 
reklama
Do góry