reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

reklama
No w koncu moge i tu napisac hehe

Kingus za 6 dni skonczy 4 mc..
Urodzeniowa 4010
Dzis 6280
W siatce centylowej na 50 :-D:-D:-D

aa i mierzy okolo66-68 cm
 
Ostatnia edycja:
Dziś byłyśmy na comiesięcznym ważeniu i mierzeniu:-):-):-)
4 miesiące i 2 dni-7330 g i 67 cm :-D'
Setny centyl utrzymany-Królowa nadal na samym cycku.
 
Olgha- no to widzę że "cyc kaloryczny" heheh, słusznej wagi i wzrostu rośnie nam młodzież :-D
Ale tak poważnie, w karmieniu naturalny jest fajne to że nie da się przekarmić malucha (nie wiem jak to z butlą ale niestety widziałam jak mamy potrafiły na siłe wpychać butle maluszkowi):confused:
 
O tu sie nie zgdzam.. Ja znam tez takie co tylko cyc i cy na wierzchu,co godzinke co pol.. bo placze to napewno glodny!... Mysle,ze to tez przekarmianie.:baffled:.Dziecko na butli np u mnie je co 4 godz... i jak po 4 godz mlaska to watpie,zeby to bylo z przejedzenia...:sorry2:Czasami zje niecala butle to nie wciskam wiecej,a czasami az zassie smoczek tak wydoilo hyhy :-D
 
no princi zaskoczyłaś mnie, powiem że pierwszy raz słyszę by karmiąc piersią można przekarmić :confused: no ale człowiek uczy się całe życie ;-)
a co do butli, to ja nie mam doświadczenia w tej kwestii więc zawierzam Tobie :tak:
pewnie prawda jest po środku jak to zwykle bywa, wszytsko zależy od maluszka czy to typ głodomorka oraz od mam czy wiedzą jak i kiedy karmić :-D
 
No to mój Maciuś mimo że od niektórych maluszków młodszy nawet o 1.5 miesiąca to z wagą i wzrostem nie zostaje w tyle:-D

Dziś kończąc 4 m-ce:
waga - 7820 (urodzeniowa 3960)
wzrost - 72 cm ( po urodzeniu 59 )

Ciuszki kupujemy na 6-9 m-cy :tak::-)
 
Jakie duże te Wasze dzieciątka:-).Kiedy moj synuś Was dogoni.Ma 4,5mies i ok.6700.Dodam,że też na cycu.Od czego to zależy?
 
mój tez tylko na cycu właściwie, troszkę wprowadzamy zupki ale niewiele, tylko na poznanie smaku i waga ok 8.5 kg, ale dziś 5 mies kończy!
 
reklama
szyszunka 100 laaat dla małego...
moja na wadze domowej 7400 ur 3500 ma 4 m-ce i 10 dni:-D
a dodam ze tylko cyc (smakowo co jakiś dzień 2 łyżeczki marchewki)
 
Ostatnia edycja:
Do góry