reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

mysle, ze nie musisz sie tym przejmowac.

Ania ma 15 miesiecy i wazy 9600

ale ja sie tym nie przejmuje, bo ladnie wyglada, duzo je, po prostu non stop biega, wiec tragi zbedne gramy...
 
reklama
o jaju moj maly na 15 miesiecy i wazy 14 kilo.... nie jest grubaskiem rączki i nóżki ma jak patyczki tylko buzke ma papusna ale jest za to wysoki nosi ju 98 rozmiar :)
 
Moja Weronika ma 2 latka i prawie 4 miesiące i przy wzroście 94cm waży 15 kg... Wagę urodzeniową miała 3030 i wzrost 53. ale szybko okazało się ze, że jest małym pożeraczem najpierw piersi później wszystko co otrzymywała do jedzenia było dla niej zawsze za mało.
Probuje z tym walczyć, gdyż lekarz na bilansie 2 latka napisał jej - nadwaga, chociaż przyznam się, że tak do końca to nie widać żeby miała jakąś nadwagę jest troszkę "papuśna".......
 
Moje dziewczynki koncza 2 latka w maju:tak:
Wiktoria wazy 6745 i ma 73 cm
Klaudia wazy 6455 i ma 71 cm

Ubranka nosza 62-74 a buciki 17
 
Moja Weronika ma 2 latka i prawie 4 miesiące i przy wzroście 94cm waży 15 kg... Wagę urodzeniową miała 3030 i wzrost 53. ale szybko okazało się ze, że jest małym pożeraczem najpierw piersi później wszystko co otrzymywała do jedzenia było dla niej zawsze za mało.
Probuje z tym walczyć, gdyż lekarz na bilansie 2 latka napisał jej - nadwaga, chociaż przyznam się, że tak do końca to nie widać żeby miała jakąś nadwagę jest troszkę "papuśna".......

witam moj synek ma 2 i 9 miesiecy tez mierzy sobie okolo 94 centymetrow wzrostu i wazy takze okolo 15 kg i na bilansie dwolatka pani doktor powiedziala ze z waga i wzrostem jest ok takze ja bym sie nie przejmowala ta nadwaga bo dzieci przeciez sie ruszaja i spalaja a ze jest troszke "papusna"to zapewne dodaje jej uroku pozdrawiam
 
A moja mała ma 2 lata i 4 m-ce i waży 10,6 kg. Nie je zbyt dużo, ale za to ma mnóstwo energii, ganiając za nią sama tracę kilogramy o ile nie mam fazy na słodycze.:-D
 
Natalcia ma rok i 9 m-cy i też waży ok. 12 kg :tak:, ale ma tylko jakieś 83cm :sorry2::-((ale mierzyłam ją dość dawno, ze 2 m-ce temu, więc dokładnie nie wiem teraz, ile ma, ale nie wydaje mi się, żeby jakoś dużo urosła).
 
reklama
Tomus wazy niecale 12 kg, ma 2 lata i 5 miesiecy. Wzrost tez niewielki niecale 90cm. Dr uwaza ze nie ma potrzeby wizyty u specjalisty ale my sie nad tym zastanawiamy. Ma na mysli endokrynologa. Zwlaszcza jak poczytalam o wadze i wzroscie Waszych dzieci...
 
Do góry