reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dziecka

Tomus wazy niecale 12 kg, ma 2 lata i 5 miesiecy. Wzrost tez niewielki niecale 90cm. Dr uwaza ze nie ma potrzeby wizyty u specjalisty ale my sie nad tym zastanawiamy. Ma na mysli endokrynologa. Zwlaszcza jak poczytalam o wadze i wzroscie Waszych dzieci...


Moim zdaniem tez nie ma powodu zeby sie martwic:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja córka waży 14kg i ma 91cm.Tez niezadużo,bo w jej wieku dziewczyny mają ju koło 100cm.
 
julcia urodzila sie majac 4 150 i 60 cm take byla duuuuza!
teraz ma rok(za 4 dni) i wazy 11 kg i ma kolo 84 cm
we wzroscie dlugo nie meisciala sie w statystykach siatek centylowych:eek:
 
Oliś ma 13 miesięcy-6200waga 71 cm wzrost, buciki 17 rozmiar

Jest zdrowy jak ryba-nigdy nie chorował.taki urok


Moje dziewczynki tez maja buciki 16-17;-)
Ile sie naszukalam zeby im kupic kozaczki na zime:szok:
Ale te nasze dzieciatka to takie prawdziwe kurczaczki:tak:

Pozdrawiam Cie serdecznie:-)
 
Jagoda- mój synek ma 2lata i 7 miesięcy mierzy 96cm i waży-12 kilo zawsze nie był skory do jedzenia:no: i do tego nie lubi mleka, a urodził się z waga 2900. Należy do chudzielców i niejadków, ale taka jego uroda trudno wpychać na siłę jedzenia nie będę;-)



 
reklama
Do góry