reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga dzieciątek

reklama
agakos to u nas bardzo podobnie :tak:
Piotruś dziś mierzony miał 74cm i ważył 9360g :-) Przez 2 m-ce urósł 3cm i przytył 1,5kg. Piękny wynik!
Ale nie ma się co dziwić, otwiera buźkę do absolutnie WSZYSTKIEGO :tak: Dziś pochłonął plasterki zielonego ogórka :-D Szamał aż Mu się uszy trzęsły :-D
 
A u nas dzisiejsza waga 8,320!!! Huuuuraaa!!! Przez miesiąc doszło całe pół kilo:tak:
A to pewnie tylko dlatego, że w tym miesiącu Zu miała przebłyski jadkowości. Ależ cudownie!!! Tak się bardzo cieszę.​
 
Coś mi się wydaje że źle Laurę dziś zważyli. Ostatnio ważą nas razem (na dokładnej wadze więc sama już nie wiem)i potem odejmują od tego moją wage, bo Laura nie daje się położyć na wadze dla noworodków, i tak miesiąc temu wyszło że nic nie przytyła a dziś waży 11,7 kg czyli 3 kg przez 2 miesiące. Może i tyle waży ale jakoś nie wygląda mi aż na prawie 12 kg, a może? Ile ważą teraz wasze dzieciaczki?
Kotek ja po powrocie boję się iść zważyć Michała:baffled: jakoś Niemcy chyba źle wpływają na jego wagę:sorry2: posadziłam go mamy na wadze (niestety nie elektroniczna) i wyszło jakieś 11 kg a jak wyjeżdżaliśmy było 9600 czy jakoś tak (nie pamiętam dokładnie)
 
Ja właśnie przyszłam ze szczepienia. Szczepienia nie było bo Majka ma czerwone gardło, ale od ostatniej wizyty u lekarza mój niejadek sporo przytył. W ciągu miesiąca z 7800 na 8700, mierzy 74cm.( 2 miesiące temu tyle samo mierzyła więc albo zastopowała albo wcześniej była żle zmierzona).
 
reklama
Do góry