reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wada Serca Zespół Downa u Plodu

reklama
Ta malutka co jest chora ma rodzeństwo, ma rodzinę. I jeżeli będzie im dane żeby wróciła do domu to nie rozumiem podejścia? Teraz mała jest w złym stanie. Czekamy
. Może wyjścia może nie wyjdzie nie wiemy

Ale jeżeli. Lekarze wywalcza że będzie stabilna to dlaczego. Mieli by rodzice nie wziąść jej?? Moim zdaniem to jest bardziej obciążające.. Zostawić dziecko w chorobie..
 
Ale daje nadzieję. Bez nadzieji by czlowik zwariował.. Lekarze odrazu wiedzieli że mój synek nie ma szans na życie.. Ale mi tego nie powiedzieli.. dawali nadzieję. I tylko to mnie trzymalo przy życiu i walce.. Nadzieja..
I każda Twoja wypowiedź tyczy się Twoich przejść, jak Ty to znosiłaś, jak Ty sobie radziłaś i jak teraz Ty cierpisz. Na siłę porównujesz swoją sytuację do sytuacji NewMom
 
reklama
Ja wolę wspierać autorkę, a nie skreślać jej dziecko i wmawiać jej że to będzie ciężkie, że lepiej zostawić młoda w szpitalu. Nie jest łatwo i nie będzie to fakt. Ale po co odrazu dołować?
 
Do góry