reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Hejka mam pytanie, może ktoś miał podobnie,bo nie wiem co myśleć o tym teście zrobiłam go dziś rano i na początku pokazała się gruba ale jasna bardzo kreska, a po 3/4 minutach coś takiego?Zobacz załącznik 1437696
jak na moje oko to ta druga kreska jest biała tak jakby była po prostu kreską kontrolną, gdzie w razie ciąży zabarwiłaby się na różowo
 
reklama
Dziewczyny mi @ nadal nie przyszła, po @ miałam robić badania, powiedzcie mi, bo ja już zapomniałam czy te badania mogę zrobić niezależnie od cyklu? Z tego co kojarzę to tak, ale może któraś potwierdzi, bo lekarz dopiero za 2 tygodnie i chciałam już z wynikami iść do niego. W sensie jeżeli spóźnia mi się @ to mogę je zrobić chociażby jutro czy lepiej poczekać na @ i od nowego cyklu je zrobić?
 

Załączniki

  • 1466db1d-1420-40bc-bfa2-b849e8f307d9.jpeg
    1466db1d-1420-40bc-bfa2-b849e8f307d9.jpeg
    71,3 KB · Wyświetleń: 75
Dziewczyny mi @ nadal nie przyszła, po @ miałam robić badania, powiedzcie mi, bo ja już zapomniałam czy te badania mogę zrobić niezależnie od cyklu? Z tego co kojarzę to tak, ale może któraś potwierdzi, bo lekarz dopiero za 2 tygodnie i chciałam już z wynikami iść do niego. W sensie jeżeli spóźnia mi się @ to mogę je zrobić chociażby jutro czy lepiej poczekać na @ i od nowego cyklu je zrobić?
podrzucam ściągę 😊
 

Załączniki

  • IMG_9714.jpeg
    IMG_9714.jpeg
    43,3 KB · Wyświetleń: 48
podrzucam ściągę 😊
tak, tak dziękuję, właśnie mam tą ściągę, tylko bardziej mi chodziło o to, że jeżeli spóźnia mi się @ kilka dni pierwszy raz od roku to prawdopodobnie jest jakieś zaburzenie czy coś i czy to nie wpłynie na wyniki? 😉 może to głupie co napisałam, ale naprawdę nie wiem, kto pyta nie błądzi 🙈
 
tak, tak dziękuję, właśnie mam tą ściągę, tylko bardziej mi chodziło o to, że jeżeli spóźnia mi się @ kilka dni pierwszy raz od roku to prawdopodobnie jest jakieś zaburzenie czy coś i czy to nie wpłynie na wyniki? 😉 może to głupie co napisałam, ale naprawdę nie wiem, kto pyta nie błądzi 🙈
jeśli spóźnia Ci się okres to cały czas jesteś w tym starym cyklu. Badania które powinnaś zrobić w 2-3 dc robisz po wystąpieniu krwawienia, nie wcześniej. TSH i przeciwciała tarczycowe możesz zrobić już teraz ale lepiej chyba będzie kłuć się raz hurtowo 😅
 
tak, tak dziękuję, właśnie mam tą ściągę, tylko bardziej mi chodziło o to, że jeżeli spóźnia mi się @ kilka dni pierwszy raz od roku to prawdopodobnie jest jakieś zaburzenie czy coś i czy to nie wpłynie na wyniki? 😉 może to głupie co napisałam, ale naprawdę nie wiem, kto pyta nie błądzi 🙈
tak jak patrzę to wszystkie badania z Twojej listy możesz wykonać w dowolnym dniu cyklu, czy masz jakieś jeszcze zlecone np. hormony FSH, LH?
 
tak jak patrzę to wszystkie badania z Twojej listy możesz wykonać w dowolnym dniu cyklu, czy masz jakieś jeszcze zlecone np. hormony FSH, LH?
tak, ale te wiem, że w 3dc zrobić, bardziej mi chodziło o panel tarczycowy czy zrobić jutro (czy spóźniająca się @ nie wpłynie na wyniki) czy czekać na nowy cykl 😉
 
reklama
Do góry