reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
ginekolog za dwa lata? To gdzie ty mieszkasz? 😳 Pierwszy raz słyszę o takich terminach do ginekologa. A jak zaszłabyś w ciążę to wizyta rok po porodzie?
Do dobrego gina na NFZ ciężko się szybko dostać...jak ja teraz dzwoniłam do ponoć bardzo dobrego z polecenia to na NFZ dopiero za rok.. do średniego co ma dupie wszystko to szybko się dostaniesz.mowie jeśli to 1 wizyt,bo jak już chodzisz to powinno być szybciej
 
Do dobrego gina na NFZ ciężko się szybko dostać...jak ja teraz dzwoniłam do ponoć bardzo dobrego z polecenia to na NFZ dopiero za rok.. do średniego co ma dupie wszystko to szybko się dostaniesz.mowie jeśli to 1 wizyt,bo jak już chodzisz to powinno być szybciej
Na sam monitoring to można iść do jakiegokolwiek, który umie zrobić usg. Zakładam, że większość umie :p.
 
Do dobrego gina na NFZ ciężko się szybko dostać...jak ja teraz dzwoniłam do ponoć bardzo dobrego z polecenia to na NFZ dopiero za rok.. do średniego co ma dupie wszystko to szybko się dostaniesz.mowie jeśli to 1 wizyt,bo jak już chodzisz to powinno być szybciej
zawsze można szukać gdzieś w mieście obok. Zresztą do sprawdzenia czy pęcherzyk rośnie przed owulacją to nie musi być super polecany gin. Można się umówić do zwykłego przed owulacją, wtedy on poda rozmiar pęcherzyka, obliczyć mniej więcej owulację i 7 dni po oznaczyć progesteron i wtedy już jakiś obraz jest
 
U poprzedniego ginekologa płaciłam 200 pln za każdy. W klinice płacę 210 pln za każdą wizytę, nawet jeśli to tylko monitoring ;p... Także tak :p.
Kurczę, to mnie się wydawało dosyć drogo wydać 200zł na monitoring..ale miałam za to dwie wizyty w tej cenie. Wcześniej na pierwszej byłam u innego gina i dałam 150zł. W sumie 3 wizyty łącznie i potwierdzona owu.
 
Dziewczyny mam takie pytanie.
Owulacja powinna być piatek- niedziela.
Wczoraj bolało mnie na dole po lewej stronie, dziś tak samo. To oczywiście nie jest ból ciągły, to taki jakby skurcz, jakby jakieś dziwne kłócie, dziś dosyc bolesne bo musiałam usiąść, trwało może minutę i już. Czy to może już organizm szykować się do okresu? Raczej mi nic nie zaszkodziło ( chodzi mi o jedzenie) 🤣
Na pewno wiem że to nie ciąża bo za wcześnie, ale nie pamiętam żebym miała takie odczucie kiedyś ...
Ja mam takie kłócia odkąd zaczełam się starać o bejbi , zazwyczaj tydzien przed okresem i blizej, albo chwilke po owulacji😏😁 wcześniej o dziwo nic nie czułam🙄😄
 
reklama
Do góry