reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
No to nie ma źle....U mnie do takiego u którego byłam ostatnio,dostałam się z buta,ale też miał podejście jakie miał i to było na NFZ...do 2 poszłam z polecenia kilku osob(koleżanek)i już był problem,bo na NFZ strasznie długo trzeba czekać, a prywatnie w domu w gabinecie zaś ok tydzień. ..Ale był na tyle wpozadku że 1 wizyta prywatnie ale na drugą już mnie weźnie na NFZ bo stwierdził że już ma za sobą etap kasa,kasa,kasa.a też by mnie mógł ciągnąć prywatnie ile sie da zwłaszcza że mam częste kontrolę z tą torbiela,ale już mi też wspomniał,że narazie walczymy o jajniki A później reszta,ale też jak już będzie Oki to monit czy owulka wogole jest
 
No to nie ma źle....U mnie do takiego u którego byłam ostatnio,dostałam się z buta,ale też miał podejście jakie miał i to było na NFZ...do 2 poszłam z polecenia kilku osob(koleżanek)i już był problem,bo na NFZ strasznie długo trzeba czekać, a prywatnie w domu w gabinecie zaś ok tydzień. ..Ale był na tyle wpozadku że 1 wizyta prywatnie ale na drugą już mnie weźnie na NFZ bo stwierdził że już ma za sobą etap kasa,kasa,kasa.a też by mnie mógł ciągnąć prywatnie ile sie da zwłaszcza że mam częste kontrolę z tą torbiela,ale już mi też wspomniał,że narazie walczymy o jajniki A później reszta,ale też jak już będzie Oki to monit czy owulka wogole jest
ja wiem, że z NFZ nie zawsze jest kolorowo, nie wszyscy lekarze są oki ale warto szukać i próbować i znaleźć coś szybciej niż 2 lata 🤷🏻‍♀️ bo można, tylko trzeba chcieć
 
reklama
ja wiem, że z NFZ nie zawsze jest kolorowo, nie wszyscy lekarze są oki ale warto szukać i próbować i znaleźć coś szybciej niż 2 lata 🤷🏻‍♀️ bo można, tylko trzeba chcieć
Ja się z tym zgodzę...Ale nie wiem czy tak na NFZmozesz iść z buta na monitoring czy dopiero np lekarz podejmnie się tego jak już będzieszjego stała pacjetka...bo jak by z tym było tak łatwo to wiele z Was by nie płaciła za monitoring tylko by szła do byle jakiego
 
Do góry