reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

O wow 😳 to ja widząc taka kreskę, to pewnie skakałaby z radości. Jakiej firmy jest ten test? Mi nigdy takie kwiatki nie wychodziły.
A No ja wiedziałam, ze on jest fałszywy, na początku nie było nic, a po dlugim czasie właśnie takie coś, wiec się aż tak nie ekscytowalam 😅 test był jakiejs randomowej firmy, kiedyś zamawiałam tak dla spróbowania 😂 Home Check chyba.
 
reklama
Dziewczyny 13.08.2022 beta 13,36 mIU/ml
16.08.2022 beta 39,37 mIU/ml

Coś mały ten przyrost mi się wydaje :(
Wtzucialm q kalkulator i pokazuje ze jest w normie:
Screenshot_20220816-152342_Chrome.jpg

A jak wynika proga?
 
Dziewczyny, mam takie pytanie, powtarzałam dziś betę, jednak robiłam już w innym laboratorium, bo wróciłam z wyjazdu. W sobotę pobranie było w śląskich laboratoriach, dziś już w diagnostyce. Szukałam otwartej w sobotę diagnostyki tam gdzie byłam, ale były zamknięte, a u mnie nie ma śląskich laboratoriów, a chciałam wiedzieć na czym stoję. Uważacie, że spojrzenie na przyrost z dwóch różnych laboratoriów ma sens czy sensowniej jednak jeszcze raz powtórzyć w czwartek?
 
reklama
Do góry